Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Svět se zbláznil a já asi s ním... :goof: Od nakažení chronobundusem jsem dospěl do stadia, kdy jsem asi nutně potřeboval aspoň jedny "digošky". YPO je nedávno prodával, utekly mi, pak mě na ně upozornil Dantechno (díky) a já je v CLOCKOMU (dříve COSCOM, je to jejich odnož) zakoupil. Myslel jsem, že se budou hodit v práci k čerňákům, ale jelikož k 1.1.2011 končím, tak si je v práci moc neužiju. Ale určitě si ještě nějakou fotku se "škorpikem" a Glockem udělám. Každopádně jsem z nich nadšen, ideální na rybaření, s dětma na ven, na vodu apod. Mají teda na mě nějak moc čudlíků a v návodu (nemá CZ) se moc nevyznám. Takže tady jsou mé nové Casio GA 100A-1A.

post-3263-080860300 1290525833.jpg

post-3263-062402700 1290525840.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ricousi už je dělají s vteřinovkou nebo co to je, na 9

 

Nevím co na 9 myslíš? Vteřiny to háže jako čísla v pravém spodním oknu pod názvem města. Jinak jsou to moje první digitálky a bojim se něco zmáčknout, aby mě to v noci nebudilo...

Potřebuju CZ manuál na modul 5081.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nevím co na 9 myslíš? Vteřiny to háže jako čísla v pravém spodním oknu pod názvem města. Jinak jsou to moje první digitálky a bojim se něco zmáčknout, aby mě to v noci nebudilo...

Potřebuju CZ manuál na modul 5081.

 

už jsem to našel - asi to není vteřinovka, ale je to tam (na 9) - naživo nevypoadají blbě - měl jsem je na ruce v Koscomu

 

edit: nastavuje se to jako normální šoky - ručičky si pak popojedou

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...