Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

to by se hezky vyjímalo ve vlákně : kdo tu má G Shocky a jaké.

 

Jinak ať dobře slouží.

 

 

nejak neviem nájsť to vlákno :(, alebo žeby ešte také nebolo ?rád nafotím ten kus plastu z oblasti +0700 UTC (Thailand)

btw neviete poradiť shop kde kúpiť nejaký iný kabát pre 6900-vku ? a tak isto na Made in Japan 5600 ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po delším čase udělal radost a objenal si tyto hodinky. Důvod je prostý, zařadil jsem se mezi tzv. slepejše.

Až budou hodinky doma, tak udělám skutečný fotky.

 

 

tak tieto som predvcerom obzeral v Kosiciach v Mirror, aj na ruke som ich mal, cena tusim nieco malo cez 400e, farebna kombinacia je super, len potom som si nechal ukazat aj Fortis Black Mars 500 co tam maju a hned ma to nadsenie preslo. Fortis je skratka super :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Moc pěkné Viktorinoxy. Nebyla by ještě nějaká fotka? ;)

 

 

Ahoj, nějaké fotky zkusím zítra. Teď jsem zkusil stáhnout fotky z webu.

 

Posted ImageMouse here to zoom in

Posted ImageMouse here to zoom in

Posted ImageMouse here to zoom in

Posted ImageMouse here to zoom in

Posted ImageMouse here to zoom in

Posted ImageMouse here to zoom in

Posted ImageMouse here to zoom in

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nie som zvedavy na tvoj nazor, ale ked si ho uz vyjadril aspon si prejavil svoju inteligenciu. Takze aspon na nieco bol tvoj prispevok dobry.

 

to přece není o ničí inteligenci, bicolor se navíc momentálně nenosí, s quartzikem tu souhlasim. Hodinky "JAK PRO .." Nic víc. (btw když nejsi zvědavý na názory, nemusíš je číst..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdarec, chtěl jsem se Vás zeptat, jestli před koupí hodinek i zkoumáte např. strojek.. Z čeho je vyroben, počet kamenů, přesnost, spolehlivost, firma atd. Nikde jsem tu nenašel vlákno, kde by se rozebíral srojek od strojku, případně srovnání, jak tomu bývá mnohdy v sekci mechanických hodinek. Není totiž swiss made jako swiss made, viz. plastové strojky v Tissotech se 4mi kameny atd. Měl by někdo srovnání jednotlivých firem? :)

 

PS: sorry za špatnou volbu vlákna, ať to když tak moderátor přesune dle vlastního uvážení, děkuji

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...