Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Tak se také pochlubím novým quartz přírůstkem...

 

Hledal jsem nějaké jednodušší oblekovky a nakonec jsem si vybral Claude Bernard (EDOX group) model Dow Jones. Pokud jsem dobře googloval, tak by v tom měl být strojek 6 3/4" X 8 RONDA 763 QUARTZ (5 jewels). Jinak tělo ocel, sklo minerál (odpovídá dané cenové skupině :whistle: )... A omluvte, prosím, kvalitu fotek...:photo:

post-17322-006627300 1307988293.jpg

post-17322-034510300 1307988298.jpg

post-17322-046422500 1307988303.jpg

post-17322-075444600 1307988308.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se také pochlubím novým quartz přírůstkem...

 

Hledal jsem nějaké jednodušší oblekovky a nakonec jsem si vybral Claude Bernard (EDOX group) model Dow Jones. Pokud jsem dobře googloval, tak by v tom měl být strojek 6 3/4" X 8 RONDA 763 QUARTZ (5 jewels). Jinak tělo ocel, sklo minerál (odpovídá dané cenové skupině :whistle: )... A omluvte, prosím, kvalitu fotek...:photo:

 

Oblekovky quartzky bez sekundovky jsou parádní záležitost - pořád připravené a zároveň vypadají jako mechaniky ;) .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se také pochlubím novým quartz přírůstkem...

 

Hledal jsem nějaké jednodušší oblekovky a nakonec jsem si vybral Claude Bernard (EDOX group) model Dow Jones. Pokud jsem dobře googloval, tak by v tom měl být strojek 6 3/4" X 8 RONDA 763 QUARTZ (5 jewels). Jinak tělo ocel, sklo minerál (odpovídá dané cenové skupině :whistle: )... A omluvte, prosím, kvalitu fotek...:photo:

 

Super! Už dlouho mi žádný kvarcky takhle nepadly do oka!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oblekovky quartzky bez sekundovky jsou parádní záležitost - pořád připravené a zároveň vypadají jako mechaniky ;) .

 

Právě to se mi na nich taky líbilo... A třeba někdy budou i mechaniky v podobném stylu, uvidíme časem :)

 

 

Super! Už dlouho mi žádný kvarcky takhle nepadly do oka!

 

Díky :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahojte, som tu na fore novy, aj ked som si ho cital zvacsa zo zaujimavosti mozno aj viac ako rok ;) Teraz som sa rozhodol nejakou tou fotkou prispiet aj ja.

 

Dospel som do stadia, ze sa mi podarilo vymenit moje asi 4 roky stare Swatch Irony, rosiace sa na turach v Tatrach, par mesiacov oddychujuce na policke kvôli strate krytu na bateriu, ktory sa mi podarilo zohnat zadarmo az minulu zimu na vylete v talianskom Milane vo Swatch Store :D

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Cestnym nastupcom sa stali nove Tissot PRC 200 - netradicne bez chrono. Neviem, ci ich tu uz niekto ukazal, kedze skor frci verzia s chrono :) Hodinky boli asi dva roky okukovane a mnou hypnotizovane, az pokial som sa k nim pred dvoma tyzdnami konecne nedostal ;)

 

Posted Image

 

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Po nějakém čase se mi povedlo sehnat si SWATCH Dark Phoenix. Líbí se mi, ale jen nevím kde si sehnat náhradní řemínek. Ebay nepomohl. Originál si chci uchovat. Jestli máte nějaký tip budu vděčný - dík.

 

 

 

Skús toto: http://www.uhrenarmband-versand.de/Uhrenbandversand-h34-Fuer-Swatch.html

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ny tyto jsem se také koukal. Jsou krásné ale já radši černou. Při tom hledání jsem došel k blbému pravidlu, že k analogovým hoďkám a digi-hoďkám nutně potřebuji symbiotické...

 

 

Navíc s červenými detaily... :( Ach jo...

 

Posted ImagePosted Image

 

tak ty vlevo byli taky v možnostech ale já se nakonec té černé "bál" tak jsem zvolil jak jsem zvolil Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...