Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Tak jsem si pořídil k Hamiltonům Seika SNN235 na baterku a k nim rovnou pár NATO a ZULU strapů. Musím říct, že jsem nad míru spokojen:) 

dobrá volba a vzal jsi to rovnou zcela komplexně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlape. No jak rikam, muj styl to taky uplne neni, ale zase na tyden dovolene... za ty prachy, no nekup to. Jo, a luneta ma aretaci na 90 pozicich - pac je to podle stupnu kompasu, ne na plavani. To jem jeste nevidel a libi se mi to! Prej vydrzi i to potapeni, ale. aspon podle milionu fotek z filmu atd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil k Hamiltonům Seika SNN235 na baterku a k nim rovnou pár NATO a ZULU strapů. Musím říct, že jsem nad míru spokojen:) 

Až teraz som si všimol, a WOW. Na koži i NATO vypadajú úžasne!  :notworthy:  Veľká paráda, gratulujem...idem si ich pozrieť na nete.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Caute. Jsem tak nejak zpet... i kdyz nevim nevim. No nic. Koupil jsem si na cestu Casio Marine Gear (AMW320R). Ovsem celkem typicke. Posta se nejako zasekla nebo co, takze dorazily v den, kdy jsem odletal. No nic, po navratu me cekaly :)

 

Foto z aukce:

attachicon.gifcasio-amw320r.JPG

Ahoj,můžu se zeptat kde si je kupoval? Už po nich taky koukám nějaký čas a nějaký reálný foto na ruce nemáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil k Hamiltonům Seika SNN235 na baterku a k nim rovnou pár NATO a ZULU strapů. Musím říct, že jsem nad míru spokojen:) 

Tak ty nemají chybu, s NATO strapem jednoduše krása.

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Caute. Jsem tak nejak zpet... i kdyz nevim nevim. No nic. Koupil jsem si na cestu Casio Marine Gear (AMW320R). Ovsem celkem typicke. Posta se nejako zasekla nebo co, takze dorazily v den, kdy jsem odletal. No nic, po navratu me cekaly :)

 

Foto z aukce:

attachicon.gifcasio-amw320r.JPG

 

Mne dnes dorazilo to iste, po cca 3 tyzdnoch. Neber to za $44 :D

post-8327-0-68328600-1377165411_thumb.jpg

post-8327-0-14578100-1377165423_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lac1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, klucí, blahopřeji. Uvidíte, jak s nimi budete spokojeni, mně se pravidelně rozhazoval hořejšek se spodním displejem /nebylo to 100% synchronizované./. Ač mám Casio rád, tak zrovna na tyto hodinky jsem nakonec zanevřel. Ale nebudu vám kazit radost a užívejte jich. Třeba jsem měl smůlu na kus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

To mi neříkejte, že už si tu tak dlouho nikdo nepořídil žádné quartzky :eek:

Pokusím se to tu trošku oživit a pochlubím se svým novým přírustkem od Citizenu.

 

post-12491-0-87519000-1381664469_thumb.jpg

 

více fotek a informací případně zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/65634-citizen-pro-radost/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci kde maji levne ty AMW320R ?

ty je vážně chceš? Dane, byl jsem neskutečně rád, že jsem se jich zbavil, jako u prvních hodinek za 25 let. Tolik jsem se nestyděl ani za Festiny. Neustále se rozcházel vršek se spodkem, občas se i přes novou baterku zastavily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...