Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník swanieck

Také jsem si říkal, že do dobré rodiny patří nějaké pěkné "kvarcky" a už jsem nějaký ten čas šilhal po něčem levné, ale v rámci možností také trošku kvalitním, ne úplnou "čínu".

 

Leč byla to stále cena, která se mi tak trošku zdála vysoká. Až jeden kolega z USA mi nabídl, že není problém vyzkoušet dodávku z amazon.com. A ejhle, to už bylo jiné kafe. Za pár dolarů, konkrétně 158 USD včetně pošty,  jsem si pořídil hned dvoje.  Vzhledem k tomu, že to zboží bylo deklarováno jako "gift" k mému povýšení ve firmě, tak ani celnice neměla mít problémy. A skutečně. Za týden  už mi "pošťák Ondra" dodal balíček.....oboje s original krabičkou, návodem a se záručním listem.

 

Uvidíme, jak dlouho vydrží ty TIMEXy, o SEIKO strach nemám.

 

Tak mi teď na ruce bude "oscilovat krystal"....ale jen občas, na střídačku s automaty.

 

SW

 

 

post-27804-0-42459700-1425900894_thumb.jpg

post-27804-0-50952500-1425900958_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Jak vypadá to podsvícení u Timexů? 

 

 

INDIGLO INGHT LIGHT jsem zatím nikdy neměl, ale přečíst to jde, Ve tmě je to docela vyhovující,,, jen netuším, jak to bude žrát baterku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem si říkal, že do dobré rodiny patří nějaké pěkné "kvarcky" a už jsem nějaký ten čas šilhal po něčem levné, ale v rámci možností také trošku kvalitním, ne úplnou "čínu".

 

Leč byla to stále cena, která se mi tak trošku zdála vysoká. Až jeden kolega z USA mi nabídl, že není problém vyzkoušet dodávku z amazon.com. A ejhle, to už bylo jiné kafe. Za pár dolarů, konkrétně 158 USD včetně pošty,  jsem si pořídil hned dvoje.  Vzhledem k tomu, že to zboží bylo deklarováno jako "gift" k mému povýšení ve firmě, tak ani celnice neměla mít problémy. A skutečně. Za týden  už mi "pošťák Ondra" dodal balíček.....oboje s original krabičkou, návodem a se záručním listem.

 

Uvidíme, jak dlouho vydrží ty TIMEXy, o SEIKO strach nemám.

 

Tak mi teď na ruce bude "oscilovat krystal"....ale jen občas, na střídačku s automaty.

 

SW

Pěkné kousky, za mě jsou hezčí ty Seika, ačkoliv nemám chronografy příliš v lásce - tady se mi ale líbí, jak jsou do jednotlivých sčítačů zakomponovány hlavní (hodinové) číslice. Timexy jsou podle mě jednoduchý až příliš (to platí jak pro pouzdro, tak pro ciferník) a v kombinaci s tím zvláštním fontem číslic a nápisem "Expedition" působí snad až trochu moc lacině. Jedná se ale samozřejmě jen o můj názor, no offense. ;)

 

Jinak nápis "gift" je na zásilce ze zemí mimo EU už dávno k ničemu, celníci si na tenhle fígl už zvykli a neberou na něj ohled. Ve tvém případě ti správně měli vyměřit DPH (21 %), ale nikoliv clo. Kvalitní a přitom stručný souhrn toho, co a kdy se platí při doručování zásilek ze zemí mimo EU je třeba tady - http://chcidoameriky.cz/dovoz-z-usa-jake-jsou-povolene-limity-pro-dovoz-a-kdy-se-plati-clo-a-dph

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co? Ten strojek je údajně stejný, jako v předražených Autodromo Prototipo, takže je to zde do nebes vynášené SEIKO. Pouzdro vypadá slušně i na detailních fotkách na WUS, antireflex v této cenové kategorii také není zrovna standard. Za ty prachy podle mě skvělé a je mi to sympatičtější, než Tissot/Certina v quartzu za "desítku"...

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, ze mi je jasne, ze ide o "homage". Spracovanie je vyborne, strojcek zial nie je Seiko, ale Miyota OS21. Nepodarilo sa mi najst nic ine v podobnom dizajne a prevedeni za rovnaku cenu. 

Zafir, vnutorny AR, WR100m, pekny cifernik a indexy, pouzitelny remen.. Mna prijemne potesili, dokonca viac ako chrono Certiny DS2 v limitovanej edicii, ktore stoja +-6x tolko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mysiak- vypadaj moc dobře a ten řemen jim sekne.

Abych nebyl mimo věc, dám sem foto svých nejdéle vlastnících hodinek- jsou to secca, strojek si netroufnu říct ( neotvíral sem je ), ale statečně šlapou už 18 sezonu a jsem s nima spokojenej ( sekám s nima dřevo, reju zahradu,... ), bohužel , asi nejsem kamarád s googlem a tak o nich skoro nic nevím.

post-12324-0-78896700-1426523127_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...