Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

 Škoda jen slabé lumi, dlouho nevydrží.

to je obecná nemoc Casio hodinek ..... většinou to kompenzují vestavěným světýlkem ..... to tam máš ne ?

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podsvícení tam není, jinak by mě slabá lumi netrápila. Ale chtěl jsem je i přes to, prostě se mi líbí. Nicméně myslím, že právě na rozdíl třeba od Timexů plně analogový Casia moc samostatný osvětlení nemívají, alespoň co znám nebo mám (AMW-104, řada MRW...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mívají. Tuhle jsem objevil dvoubateriove analogové Casio MTP 1079 s iluminatorem. Ale je pravda, že moc takových není. Jinak, jak píše YPO, lumi klukům od Casia skutečně moc nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na YouTube jsem viděl zrovna u těch mých MCW-100 úpravu, když někdo nově natřel ručičky i indexy a číslice (které teď nesvítí), dokonce i ručky chronografu superluminovou, a vypadá to opravdu dobře, zcela nesrovnatelně s originálem, ale bohužel si na takovou úpravu netroufám, nehledě k ceně luminovy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tuhle chtěl udělat obnovu lumi na AMW 320 R, které nové vyjdou na necelé 2000 Kč na Ebayi. Obnova lumi C3 by u indexů a rucek vyšla na skoro 3000. Suma sumárum mi to vyšlo tak, že je lepší si koupit třeba seika a se stavem Casio se smířit. Záleží na uvážení každého soudruha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem vybíral odolnější quartzy, které by měly tělo i tah celé v titanu, safír sklíčko, 20ATM a nestály přes 20k. Když před Vánoci na netu zlevnili Traser Commender 100 Force, neváhal jsem a napsal Ježíškovi :-)

Jsem s nimi naprosto spokojený, H3 luminiscence je skvělá.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem vybíral odolnější quartzy, které by měly tělo i tah celé v titanu, safír sklíčko, 20ATM a nestály přes 20k. Když před Vánoci na netu zlevnili Traser Commender 100 Force, neváhal jsem a napsal Ježíškovi :-)

Jsem s nimi naprosto spokojený, H3 luminiscence je skvělá.

post-36041-0-93339100-1451950873_thumb.jpg

post-36041-0-93812600-1451950882_thumb.jpg

post-36041-0-40888500-1451950895_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Když už je tu Bulova UHF vlna, tak se taky svezu... Protože nemám žádné military/pilotky, žádné pořádnější quartzky, tak jsem si k narozkám opožděně věnoval tyto Bulovy. Jsou z e-baye a byly za slušnou cenu. Dneska dorazily. Plynulá vteřinovka je super, zpracování výborné. Vyhrabal jsem ze šuplíku pár 22mm  hadrů a už se těším, jak je budu měnit. Hodinky jsou pro to jako dělané. Mám z nich fakt radost, a to je hlavní. Rychlocvak je nevalné kvality.

post-10024-0-65914700-1454357997_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...