Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Oboje jsou hezky. Ono to je tak, ze reedice je krapet velka, puvodni model krapet mensi. Ideal by byl uprostred. Ale ujistuji te, ze za A, reedice je prudce nositelna a prijemna, a za B, original je nechutne drahej.   :)

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Chtěl jsem něco bez lunety na baterku a na Hamilton Khaki 38mm jsem koukal už dlouho. Obrovskou radost mi taky udělala rychlost doručení - včera objednáno ve 12:11  z Itálie (Neapol), dnes doručeno DHL v 11:22 - (Středočeský kraj) - palec :thumbsup_anim:

jeden rychlocvak mobilem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem něco bez lunety na baterku a na Hamilton Khaki 38mm jsem koukal už dlouho. Obrovskou radost mi taky udělala rychlost doručení - včera objednáno ve 12:11  z Itálie (Neapol), dnes doručeno DHL v 11:22 - (Středočeský kraj) - palec :thumbsup_anim:

jeden rychlocvak mobilem

attachicon.gifKhaki_cut.jpg

Krása smekám, dej sem víc fotek, ať u nich můžu duševně onanovat. :D

Jak píše Toblin, maj dobrej stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

nechci zakládat nové téma, tak se zkusím zeptat na radu zde.

Dostal jsem k narozeninám hodinky Swiss Military Hanowa 5161.7.13.007 (Flagship) a hned druhý den jsem si všiml, že minutová ručka má jistou vůli - např. při naklopení hodinek. Ta vůle, kdy se ručka pohybuje zcela volně, je cca v rozsahu čtvrt minuty. Nejprve jsem vznesl dotaz na prodejce (Helveti), kde mi bylo sděleno, že v hodinkách je strojek Ronda 505, který údajně pro svou zvýšenou otřesuvzdornost má skutečně jistou větší vůli v soukolí. No nevydržel jsem to a dal hodinky k reklamaci a když jsem si je dnes vyzvedl, tak přestože byly rozebrány, seřízeny atd., tak vůle minutovky je naprosto stejná. Opravdu je tato vůle u tohoto strojku běžná ? Nějak se s tím nechci smířit.
Děkuji

Upraveno uživatelem Mond83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná otřesuvzdornost, nic takového Ronda nezná. Je to prostě typická vlastnost kalibrů této firmy, jedno zda pětkové nebo sedmičkové řady. Zajímavé je, že miyota quartz je také dostatečně otřesuvzdorná a toto nedělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...