Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

No, měl jsem v plánu je taky objednat z eshopu. Ale zajdu se na to určitě podívat na živo.. Docela mě tady na fóru ale v jiném tématu dostala debata o životnosti. Někdo tam psal tuším nějakých 5 - 7 let. To snad ne. Mám tady např. Casio Edifice, mám je cca 8 let a šlapou úplně na pohodu. Jediné co, tak v nich byla měněna baterka a byly přetěsněné.. Že by swiss made Ronda nedala to stejné, či víc?

Nedá. 5-7 let? To asi nemyslíš vážně, že ne? Já to vidím spíš na 7 výměn strojku během 5 let... :lol2: (u Rondy)

 

O Casiu a tak víc v tomto vlákně výše, tam je to ok

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že hodně přeháníš. Kdyby Ronda opravdu dodávala strojky, které ani nepřežijí záruku, tak by na trhu asi dlouho nevydržela.

Není nutno přehánět, je to jen sumarizace zkušeností mých a ostatních hochů z fóra, samozřejmě se neslučující s proklamovaným marketingem. Eta nebo i ta levná miyota to prostě není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že hodně přeháníš. Kdyby Ronda opravdu dodávala strojky, které ani nepřežijí záruku, tak by na trhu asi dlouho nevydržela.

Taky bych řekl. Dokud jsem nedostal do ruk putovní Trasery s řadou 5 od Rondy. Takovou vůli při seřizování ruček jsem opravdu jinde neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tady čtu ty vaše zasvěcené komentáře, tak chce firma victorinox vyloženě zkrachovat,

protože dává Rondu 715 do svých stěžejních modelů INOX a INOX diver.

viz můj komentář o kvalitativních rozdílech Swiss made strojků s kameny a swiss parts strojků z Dálného východu bez kamenů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím,měl jsem Rondu v Trasrech Supersport,Victorinox DiveMaster,V CX Swiss military Navy Diver,a dokonce i v jedněch starých  Quartzkách od Eltonu a nikdy jsem nic podobného nepozoroval....

Jsou vyjímky, potvrzující pravidlo. A navíc, v Helveti a jiných firmách také nikdy nepozorovali změny... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z té Rondy pěkně v pasti. Věřím vám tady, přesto se na to zajdu v brzké době podívat a uvidím co uvidím. Ty Wenger Sea Force se mi na oko moc líbí. Navíc safír, 200Bar, šroubovací korunka, titankarbidová vložka lunety.. Navíc swiss made Ronda.. :D :D

Chjo.. :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protože se po dalších 3 dnech nošení Flagshipů (Hanowa, Ronda 505) nedá koukat, jak ta minutovka lítá, jsem odhodlaný to odnést znovu na reklamaci a být už nepříjemný. Hodinky jsem dostal 7.6. jako dárek a v té černěné verzi se mi opravdu hodně líbí, ale ten strojek je otřesnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protože se po dalších 3 dnech nošení Flagshipů (Hanowa, Ronda 505) nedá koukat, jak ta minutovka lítá, jsem odhodlaný to odnést znovu na reklamaci a být už nepříjemný. Hodinky jsem dostal 7.6. jako dárek a v té černěné verzi se mi opravdu hodně líbí, ale ten strojek je otřesnej.

 

Zastav se, odkaž se na mě (pokud tam budu, nech si mě zavolat) a vyřešíme to. Jinak.. není třeba být nepříjemný.. s námi se dá mluvit :)

Upraveno uživatelem Jiří Štencek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o, měl jsem v plánu je taky objednat z eshopu. Ale zajdu se na to určitě podívat na živo.. Docela mě tady na fóru ale v jiném tématu dostala debata o životnosti. Někdo tam psal tuším nějakých 5 - 7 let. To snad ne. Mám tady např. Casio Edifice, mám je cca 8 let a šlapou úplně na pohodu. Jediné co, tak v nich byla měněna baterka a byly přetěsněné.. Že by swiss made Ronda nedala to stejné, či víc?

 

Máme tady desítky Wenger Sea Force hodinek, takže není problém u nás strávit půlhodinku vybíráním toho TOP modelu, který ti bude nejlíp sedět (nebo to pro tebe můžeme udělat my a poslat nejlepší). Nebudeš-li spokojený, můžeš je bez problémů vrátit. 

Je to kus od kusu. Vždycky se objeví nějaký horší, ale je jich minimum. Ano, to je moje zkušenost z prodeje stovek Wenger Sea Force hodinek a další spousty hodinek Hanowa s Rondou :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se přemluvil do analog kvarcek, což není zrovna moje parketa. potápky od casia (mtd-1053) ve výprodeji za polovic, tak si říkám, že je zkusím. lumi spíš naprd než skvělá (i když čitelné jsou hodně dlouho), plecháč náramek.. na druhou stranu pěkný zpracování a vzhled, šroubovací korunka i dýnko a to za cenu levných plastových digi.

 


post-5667-0-44505600-1466322681_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...