Jump to content

Recommended Posts

Posted

To by bylo vynikající, ale nemám zkušenost ani s platbou. Umíš mi i s tím pomoct nebo poradit? Cena by byla ideální do 30$ max nejakých 40$. Byl bych velmi zauzlován :cheers:

Posted
Platbu provedu přes PayPal a řeknu ti, kolik mi odečetli v korunách, to není problém.

muzu pomoc??

Platbu provedu přes PayPal

 

 

Posted

Chci poděkovat Foundrymanovi za pomoc s dražbou. Sice jsme neuspěli protože cena se vyšplhala mimo rozumnou mez, ale moc ochotně mi pomohl.

 

Díky :notworthy: , snad se mi to podaří oplatit.

Posted

Trochu mimo mísu, jak ošéfujete fejky na ebay? Předpokládám, že má Foundryman bohaté zkušenosti s nákupem hodinek na ebay. Já dělám léta do kol, a koukám že u hodinek je taky každý týden nový model(až na vyjímky).

Posted (edited)

Větší investici na E bay jsem podnikl jednou se spolehnutím na to,že asi 400 positivních hodnocení je zárukou ,ale stejně jsem měl nejistý pocit, použil jsem bankovní převod,ale představa,že jdou eura na jakýsi bankovní účet v Rakousku a že kdyby cokoliv nevyšlo tak mám v ruce jen emailovou adresu a číslo účtu mi moc klidu nepřidávalo.A to ještě díky Kubsonovi jsem se nemusel starat o technickou stránku věci.

Edited by Conrad
Posted
Takže nějaká vyloženě negativní zkušenost s Ebay není?

 

Na ebay je i dost podvodníků, kteří vystaví velice výhodnou aukci a když se člověk chytí a na něco se jich zeptá tak aukci zruší a už se domlouvají pouze pomoci mailu. Pak pošleš peníze a jsi v prrr.... Já jsem si tohle absolvoval a ve vidině výhodné koupě takto odepsal pár desítek tisíc korun. Byl jsem neopatrný a nezkušený vůl. Život šel ale dál a dnes už vím že když se na ebay děje něco nestandardně tak do toho nejdu.

 

Takže negativní zkušenost je, ale bo jsem byl mladý a neklidný...

Posted
Na ebay je i dost podvodníků, kteří vystaví velice výhodnou aukci a když se člověk chytí a na něco se jich zeptá tak aukci zruší a už se domlouvají pouze pomoci mailu. Pak pošleš peníze a jsi v prrr.... Já jsem si tohle absolvoval a ve vidině výhodné koupě takto odepsal pár desítek tisíc korun. Byl jsem neopatrný a nezkušený vůl. Život šel ale dál a dnes už vím že když se na ebay děje něco nestandardně tak do toho nejdu.

 

Takže negativní zkušenost je, ale bo jsem byl mladý a neklidný...

 

Pro poučení a varování  mohl by jsi blíže popsat ono děje neco nestandartního? Aby někdo z nás nedopadl takhle :wallbash:   díky

Posted
Na ebay je i dost podvodníků, kteří vystaví velice výhodnou aukci a když se člověk chytí a na něco se jich zeptá tak aukci zruší a už se domlouvají pouze pomoci mailu. Pak pošleš peníze a jsi v prrr.... Já jsem si tohle absolvoval a ve vidině výhodné koupě takto odepsal pár desítek tisíc korun. Byl jsem neopatrný a nezkušený vůl. Život šel ale dál a dnes už vím že když se na ebay děje něco nestandardně tak do toho nejdu.

 

Takže negativní zkušenost je, ale bo jsem byl mladý a neklidný...

 

 

Diky moc. To je velmi cenná rada.

Posted

S E-bay mám jenom pozitivní zkušenosti, nejvíc jsem tam platil okolo 1000USD za Seamastery (v současnosti viz Frantíkův podpis :D) a vždycky všechno v pohodě. Ale jak na to tak koukám tak by se člověk měl bát spíš celníků a České pošty, jak se píše tady ve vlákně o vykradeným balíku od Higuchiho..

Posted

S ebay mám zatial tiež len pozitívne skúsenosti. Nakupovať som začal až po pol roku pozorného sledovania a kupujem len hodinky(tiež vintage ako Foundryman), ktoré poznám. Prípadne si dám podobné vyhľadať cez google, alebo pozriem do múdrej knižky.

Faky sú tam skôr výnimkou, ale často sa objavujú vintage kúsky, ktoré sa hrajú na niečo čo nie sú. Občas sa nájdu celkom "zaujímavé" perličky. Možno by sa tu uživilo vlákno, ktoré by na menej nápadné faky upozorňovalo.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
S ebay mám zatial tiež len pozitívne skúsenosti. Nakupovať som začal až po pol roku pozorného sledovania a kupujem len hodinky(tiež vintage ako Foundryman), ktoré poznám. Prípadne si dám podobné vyhľadať cez google, alebo pozriem do múdrej knižky.

Faky sú tam skôr výnimkou, ale často sa objavujú vintage kúsky, ktoré sa hrajú na niečo čo nie sú. Občas sa nájdu celkom "zaujímavé" perličky. Možno by sa tu uživilo vlákno, ktoré by na menej nápadné faky upozorňovalo.

Casia jsou obzvlášť pěkná. Zřejmě bratrská výpomoc spojenci v Evropě.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...