Přejít na obsah

Orient - Seiko - Steinhart


Doporučené příspěvky

Ty stěžejky jsou známá věc. Skutečně není možné je nahradit jinými? Nevím proč, žil jsem v domnění, že jo, asi si to pletu se Seikem.

 

Silnější bohužel nejsou, otvory pro ně to nedovolí a zvětšit se nedají.

 

Takze na autor z WUS chce rict, ze Seiko je odpad a Orient je HH? To snad ne? :)

 

Takhle to myšleno jistě nebylo. Jen porovnání, že Seiko má ve strojku více plastu a že jejich jubillee je nic moc, což se tu nedávno potvrdilo.

 

Roland Sands - A jakým způsobem to chceš dostat dolů. Z Chronoshopu mi psali, že to řeší výměnou skla z jiného modelu s příplatkem 1.500,- až 2.000,-. Za což připlácet nehodlám.

 

Dá se "odlepit", jinak výměna neofiko safíru je kolem pětikila.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, prošlo mi nepřeberné množství hodinek se Seiko 7sxx a nepamatuju si, že by někdy měly problém s rozdílným lícováním dne a datumu. U Orientu jsem měl 3 Maka a 2 tento problém měly. Ale někdy víc, jindy míň...tak jsem to začal zkoumat a přišel na následující:

Při běžném nošení den jezdí nahoru dolů,ale jen u strojku jako má Mako atd. Vyšší strojek z Beastů na to netrpí. Bohužel mám toto potvrzené i od Karelhb.

Edit: tady k tomu taky něco málo je : http://forums.watchuseek.com/f410/makos-uneven-day-date-1382482.html

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za video, asi je to kus od kusu. Zkusil jsem to na svých Ray a zřejmě mám štěstí na bytelnější kousek, datumka mi sedí jak má.

 

Ale u japonců v této cenové kategorii nic neobvyklého, viz přesnost pětek apod. někomu dělají pár sekund a někomu půlminutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víc jak 10 tisíc za hodinky nejsem ochoten dát. Za jedno na to nemam a i kdybych měl, tak bych asi taky nedal. Jak člověk žije v určitých majetkových poměrech, tak se jeho zvyky většinou nemění ani když zbohatne. Alespoň to tak vidim já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze na to clovek nema, neni zadna ostuda, rozhodne. Ale pokud ma a neni ochoten, znamena, ze neni fanda,neni srdcar a vubec neni nakazen jako my ostatni.

Tak to je, ale u vsech konicku :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak teda pěkně děkuju za tohle forum. Jsem tady měsíc a nedělám nic jiného než se prohrabuju v hodinkách. Už jsem se rozhodl asi pro desatery hodinky, abych to vzápětí znova změnil.  Musim už něco koupit a zmizet odsud nebo se zblázním.

Tak poslední volba..... černý monstra SKX779K1......a rušim tady profil :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znam, neblazni :), toto forum je uzasne. Jinak Monstra je skvela volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: Počkej, neutíkej. Ještě musíme vybrat nějaké pilotky, oblekovky a něco vintage. 

Jinak teda pěkně děkuju za tohle forum. Jsem tady měsíc a nedělám nic jiného než se prohrabuju v hodinkách. Už jsem se rozhodl asi pro desatery hodinky, abych to vzápětí znova změnil.  Musim už něco koupit a zmizet odsud nebo se zblázním.

Tak poslední volba..... černý monstra SKX779K1......a rušim tady profil :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...