Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Teeeda ,musim pochvalit za vemi hezke ,propracovane vlakno :) Velmi se mi libi jakou mas sbirku hodinek AndyAaron :) a jeste vice me tesi ,ze jsem u nekoho videl Certina DS Podiumky :) 

 

Rad budu sledovat Tvou praci a opet se tesit na nejake nove zajimave fotky:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teeeda ,musim pochvalit za vemi hezke ,propracovane vlakno :) Velmi se mi libi jakou mas sbirku hodinek AndyAaron :) a jeste vice me tesi ,ze jsem u nekoho videl Certina DS Podiumky :)

 

Rad budu sledovat Tvou praci a opet se tesit na nejake nove zajimave fotky:)

Diky Milane, vsak neboj, jakmile jednou chytis ten virus, tak neni cesty zpet. Certiny mam fakt hodne rad, ale to muzu rict v podstate o vsech svych hodinkach.

At tu jen tak neplacam, tak prihodim par fotek z posledni doby:

d0b7bea4a548cca8b0b40784d1888fe5.jpg

0cfcbbe3c60b16bbe35e6831ddcf3a7f.jpg

3d4e75bbb645ccf005710da1ee5dcfb3.jpg

c0b65933e7556d7b5753bb64ef94a67f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvela fota, ale fandovi Eterna se libi nej ta 1, snad to neni hrich. :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Milane, vsak neboj, jakmile jednou chytis ten virus, tak neni cesty zpet. Certiny mam fakt hodne rad, ale to muzu rict v podstate o vsech svych hodinkach.

At tu jen tak neplacam, tak prihodim par fotek z posledni doby:

d0b7bea4a548cca8b0b40784d1888fe5.jpg

0cfcbbe3c60b16bbe35e6831ddcf3a7f.jpg

3d4e75bbb645ccf005710da1ee5dcfb3.jpg

c0b65933e7556d7b5753bb64ef94a67f.jpg

doufam ,ze taky se budu moci jednou pochlubit poradnou sbirkou,ale pravda ,ze je to docela drahe hobby,az si priste budu kupovat dalsi typ hodinek ,asi pujdu do automatu,hrozne se mi libi tag heuer grand carrera calibre 36 ,ale kdyz vidim tu cenu :( Ale jak si vzdycky rikam,nic neni drahe ,jen malo vydelavas,tak ze je treba zvysit prijem a bude vse levne :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu rikam spravnej pristup. A kdyz budes kupovat nejake nosene tady z fora, tak to muze byt pro tebe dostupnejsi. Ja taky nemam nejake zasadne drahe kousky, oproti nekterym mistnim divochum mi jeste tece mliko po brade

To Tano: proc by to byl hrich, diky za pochvalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vite, veris, ze jsem zrovna vcera nad tim premyslel? Rikal jsem si, ze temer vsechny fotky jsem fotil bud v kanclu nebo vecer doma a ze nemam zadnou na dennim svetle. Takze o vikendu mam v planu to napravit. Jen budu muset neco vymyslet.

Jinak ty Eterny jsou fakt paradni, ale ty uz jedes o dost vyssi ligu. Ale pokud budes chtit, tak se muzem domluvit a na cas je prohodit s Navitimerama  :D   Akorat ty bys je pak nejak genialne nafotil a ja uz bych nemel odvahu sem nejake fotky davat, takze si to jeste rozmyslim ;) :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy, tak ja se tesim :) ole Eterna!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ok. Ja se uplne vycerpal tim makrem Ale jo, mate pravdu. Jen kdyz si zas predstavim ty nervy... Napred budu slozite vymejslet kde a jak, pak budu tri hodiny tancit kolem s fotakem a nebude to vypadat jak chci. Potom dve hodiny postprocessing a je zabita cela sobota mate stesti, ze ted nemam prachy, abych nekam jel a mel lepsi zabavu na vikend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vite, veris, ze jsem zrovna vcera nad tim premyslel? Rikal jsem si, ze temer vsechny fotky jsem fotil bud v kanclu nebo vecer doma a ze nemam zadnou na dennim svetle. Takze o vikendu mam v planu to napravit. Jen budu muset neco vymyslet.

Jinak ty Eterny jsou fakt paradni, ale ty uz jedes o dost vyssi ligu. Ale pokud budes chtit, tak se muzem domluvit a na cas je prohodit s Navitimerama  :D   Akorat ty bys je pak nejak genialne nafotil a ja uz bych nemel odvahu sem nejake fotky davat, takze si to jeste rozmyslim ;) :) 

Přeháníš myslím, že fotíš minimálně stejně dobře jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Andy, toto je velika paradicka!!! Mas to moc pekne, jak hodinky, tak fotky. Diky za Eterna ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...