Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ondro pěkný vlákno plný pěkných fotek, tak držím palce, ať Ti "Andyho barák" začně brzy růst ( tedy doufám, že ses neinspiroval v NYC). A co se hodinek týká, můžeš je prodávat s výhradou zpětné koupě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro, co to máš na těch Primkách za řemen? Ten se mi fakt líbí.
Btw, ta poslední fotka s umolousaným bafanem je super, ten jeho výraz mi silně něco připomíná :default_biggrin:.

Jo, hafan umi delat xichty

Pokud jde o remen, tak by to mel byt tento: https://www.cheapestnatostraps.com/collections/canvas-watchbands/products/classic-canvas-khaki

Je to 19mm puvodne kupovany pro igeny, ale vyndal jsem z toho ty rychloupinaci stezejky a narval ho sem. Vuci tomu pouzdru je 1mm navic lepsi, bych rekl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro pěkný vlákno plný pěkných fotek, tak držím palce, ať Ti "Andyho barák" začně brzy růst ( tedy doufám, že ses neinspiroval v NYC). A co se hodinek týká, můžeš je prodávat s výhradou zpětné koupě...

Diky, Jirko. V cervenci by uz mela byt kolaudace. Momentalne me trapi vyber kuchyne, respektive financni stranka tohoto projektu.

Jinak se zpetnou koupi to uz je u me problem. Temer se mi nestava, ze bych chtel zpatky hodinky, co uz jsem mel a prodal je. Spis chci zase zkusit neco jineho. Vyjimkou jsou oranzove Doxa Sub1000T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GS jsou z domu a ja jsem nutne potreboval zaplacnout prazdne misto v dusi a v hodinkovnici necim jinym. Samozrejme v ramci moznosti financnich.

Orient jako znacka je mi strasne sympaticka. Ma plno modelu a strasne me bavi to, co vetsinu lidi vytaci. To jejich logo
Bambina, hlavne dvojkovou verzi, povazuju za jeden z nejpovedenejsich vytvoru.
Postupem casu jsem si vyzkousel nekolik modelu. Ze zacatku sve cesty jsem mel nekolikrat Mako nebo Ray prvni generace v kosiku, ale nikdy jsem spoust nestiskl. Mel jsem Orient Star Revolver, osahal jsem si Mako USA prvni generace, zkusil jsem nove Kamasu v zelenem nadechu a pak modre Kano. Potapky v tomhle entry level ma Orient povedene. Na Kamasu a Kano mi ovsem neco chybelo. Uz mi to prislo jako takove tuctove nezajimave potapky. Proste Orient dela Orientem povestna druha korunka na 14. hodine. Chapu, ze pro nekoho hacking a manualni natah novych modelu muze byt atraktivni. Ja hacking ani manual nepotrebuju, identitu Orientalnich potapek pro me tvori prave druha korunka stareho strojku.

Inu rozhodl jsem se napravit svou nerozvaznost z predchozich let a poridit si Mako I. Chtel jsem pepsi variantu, jina pro me nedavala smysl. Jake ovsem bylo moje prekvapeni kdyz jsem zjistil, ze sehnat puvodni pepsi Mako nebude takova sranda. Bud proste nikde najednou nebyly, nebo byly za nesmysl. Az jednoho nedelniho odpoledne se mi postestilo a celkem omylem jsem vydrazil na ebayi dva kousky u kolegu z Nemecka. Prvni z nich prisel dnes. Myslim, ze to pujde
102cc35f93dd1e1dac42f633129117f5.plist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

V praci jsme dostali rozkaz vybrat dovolenou. Jelikoz jsem mel nastradanych asi 40 dni a jsem poslusny zamestnanec, pustil jsem se do toho co nejdriv.

Corona nam do toho hodila trosku vidle. Uz jsem ani nedoufal, ale nakonec nam narizeni vlady umoznilo vydat se na cesty.

V patek pozdni vecer jsme za destiveho pocasi opustili Prahu a druhy den kolem poledne dorazili do Murteru do Chorvatska.

05f7b9d9c5e58f27f182df46f2d2c72c.jpg

c332fd1dce14bf77d5aaf207cff53ac9.jpg

Je nas 9, pujcili jsme si tedy lod s 5 kajutami pro 10 lidi.
8374a214a03626f3e2dabad6198abdd1.jpg

Premyslel jsem dlouho, ktere hodinky vlastne vzit. Hlavnim kandidatem byly moje cestovni igeny. Vim, ze vodotesne jsou, ale vylozene do more jsem je tahat nechtel.

Lakalo me taky vzit bronzove PS2, abych podporil patinaci bronzu. Z podobnych duvodu jako u igen jsem to ale nechtel riskovat.

Poslednim, ale v podstate prvnim kandidatem zustaly tedy Doxa SUB 1000T. U nich mam test vodotesnosti hotovy, takze zadny strach nemam.

Hodinky na tahu jsou ovsem dost tezke a ve velkych vedrech to pro me neni pohodlne. Sly tedy na gumu od Eriky a neni co resit...
6644d5e173d6a2e9a9245639ec312dfa.plist

fa8e38df3ccd91557d1abee8c9e75dee.jpg

a74cd8decbcdf5f043b8f5462f85481f.plist

afcdbe51bab1da9f59c4500a37d548c6.plist

bf3212eff1e95c7086d674e57610bc25.plist

503ecad7dd6e204bc49ed5877a05118c.jpg

c74e00210b4ac58991caa82d37c27f2d.plist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k dovolene. To my jsme jeste v karantene a vsechno ostatni je dost neurcite. Jo, a taky jsem chtel poznamenat, ze tos mi teda ten balik stihl odeslat na posledni chvili (postaka ocekavam kazdym dnem, ale zatim nic). Tak si to uzij!

Jo, proto jsem to chtel zprocesovat co nejdriv ;) Dival jsem se jeste pred odjezdem na tracking a Royal Mail je v tomhle horsi, nez Ceska posta. Nemeli tam temer zadne info. Zaroven taky cekam balik z UK, doufal jsem, ze dorazi do patku a nic. Jste tam na tom ostrove trosku zabarikadovani... Snad se to take brzo rozvolni ;)

Jinak diky, chlapi. Budu davat fotky co to pude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci prisel dost silny vitr a vlny. Ovsem po dostatecne davce rumu mi to nevadilo a chrnel jsem jak mimino.
Dnes nam pekne foukalo, tak jsme uplachtili vic, nez jsme cekali. Na noc jsme zakotvili v zatoce na ostrove Brač.
f79f90c7e81cc9e73ac7fe1ca34a4d79.jpg

48779282839ed87eb7ea075c4757f36f.jpg

Zas takove vedro nakonec neni. Obcas jsem rad, ze mam mikinu. More je jeste celkem studene. Da se tam v pohode skocit a osvezit se, ale na nejake dlouhe placani to neni.
Jesteze jsou tu ty zapady slunce a to prijemne mekke svetlo :)
e808f6984b4aab953ee262b91d1eb011.plist

1d7db1d6c33fdb8cdeb083c0d476b6fa.plist

8ff2c5b35b02713b28e402a96a763389.plist

7326a1232a96d7273fcd61afd7a1d9c9.plist

e6547e94480c8162148f12e3bf159708.plist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta oranžová je zkrátka super!

Joo my už teda dnes odjíždíme, jsme na makarský, v Podgoře, bylo peckově.

k tej zmrzlině v chorvatsku- neni zlá, celkem dobrá, nedá se to srovnat třeba s itálii, ale tahle od Botanoviče v Tučepi je domácí a hodně super, teda nejlepší, co jsem zde ochutnal a že jich nebylo málo, tak když pojedete okolo, resp, jste kousek, tak se tady určo zastavte!

užívejte a opatrně námořnici, celkem začlo foukat;-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...