Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Soupnu si sem jeste nejake fotky, co jsem poridil v poslednich nekolika tydnech. Snad me nebude nikdo podezrivat z nahaneni prispevku

b8375d6cb1d58e68e8280f9b0840ba6b.jpg

 

d29dcb1d1f86fb2e9363d344e054317b.jpg

 

27ff071345cdd5069e1946a6293ba194.jpg

 

543f7f158a14af6faf936c5ef4cad12c.jpg

 

6d3055e638addb8b5d711f91098f3a0b.jpg

 

582e6541fe6692115c4a0e7bbfef4a4c.jpg

 

660eb7f559b8965d6ae85ea582dbd759.jpg

 

71549d070d442db167f80eb1e9e4c230.jpg

 

6fc0b1231dd21ece4f49e578b9656074.jpg

 

5c1bbbc4ffc5c05e9c103cd1fbb85b20.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na par predchozich stranek, trosku jsem se tam o tom modelu rozepsal, kdyz jsem ho kupoval. Je to Seko SNKN37 Recraft Series: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/79528-pár-kousků-ve-sbírce/?p=1364750

 

Tady jsou oficialni stranky a vic modelu: http://seikousa.com/collections/recraft/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy paradni fota, prosim Te, ty Recraft maji sroubovaci korunku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Diky. Sroubovaci korunku nemaji, WR je 50m, takze ani neni v podstate potreba...

Jsou paradni. Andy a na ty zelene SNKM97 jsi koukal? I kdyz ty Tve budou asi vice universalnejsi;).

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty zelene jsem koukal jen na netu a instagramu a jsou taky paradni. Maji jine rozlozeni ciferniku, ktere se mi mozna libi trochu vic, pusobi to vic retro. Navic u nich kvituju kovovy tah. Zkousel jsem ho sehnat pro ty moje, ale zatim marne. Psal jsem na Seiko podporu v USA a vcera mi dosla odpoved, ze jim mam zavolat. Tak to v tydnu zkusim.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak drzim palce, bude to zajimava zmena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidim, na kolik to bude vychazet. Pokud by byl nejak extra drahy, tak to asi necham plavat. Na hodinky za 150usd se mi nechce kupovat tah za 100usd. Pokud by se to pohybovalo kolem padesati, tak to jsem ochotny dat, at je zmena  ;)  Tak jen doufam, ze si moc nefandim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidim, na kolik to bude vychazet. Pokud by byl nejak extra drahy, tak to asi necham plavat. Na hodinky za 150usd se mi nechce kupovat tah za 100usd. Pokud by se to pohybovalo kolem padesati, tak to jsem ochotny dat, at je zmena ;) Tak jen doufam, ze si moc nefandim :)

Netusim vubec cenu, ale pokud si ty hodinky chces nechat, tak bych nelitoval ani 100 usd. Jsem ale blazen, na Monstra jsem koupil Isofrane, vim ze si to ale zaslouzi:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaky jsi koupil barevne? Ja jsem na oranzova monstra uvazoval o necem oranzovem, ale prijde mi, ze to pak zabije ty hodinky. Takze cerne nato mi prijde nejlepsi, tam vynikne ten cifernik. Maximalne mam jeste takovy khaki pruhovany nato ala watchuseek...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaky jsi koupil barevne? Ja jsem na oranzova monstra uvazoval o necem oranzovem, ale prijde mi, ze to pak zabije ty hodinky. Takze cerne nato mi prijde nejlepsi, tam vynikne ten cifernik. Maximalne mam jeste takovy khaki pruhovany nato ala watchuseek...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jasne, ze orange. Sedi k nim uplne bohovsky, nebo je to tim, ze mam M rad:). Tady je par fotek z dovci, musis to ale projet srpen.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/60987-zase-ta-monstra/page-112

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/60987-zase-ta-monstra/page-113

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tohle si uvedomuju. To vlakno mam taky cele prectene  :)  Nechci ti kazit radost :cheers: mozna, ze to nazivo vypada daleko lip, ale jak jsem rikal, prijde mi, ze ta oranzova pak zabiji ten cifernik jako takovy. Je jedno, jestli to je isofrane, nebo oranzove nato. Cerny isofrane by pro me byl asi lepsi, ale guma mi nedela dobre na ruce, takze cerne nato u me vede. Hned potom tah, ale to uz je pak na ruce kus zeleza ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tohle si uvedomuju. To vlakno mam taky cele prectene :) Nechci ti kazit radost :cheers: mozna, ze to nazivo vypada daleko lip, ale jak jsem rikal, prijde mi, ze ta oranzova pak zabiji ten cifernik jako takovy. Je jedno, jestli to je isofrane, nebo oranzove nato. Cerny isofrane by pro me byl asi lepsi, ale guma mi nedela dobre na ruce, takze cerne nato u me vede. Hned potom tah, ale to uz je pak na ruce kus zeleza ;)

Uplne v poho, kazdy to mame malinko jinak. Imho nazivo dost dobry, jak jsem ale vyse pisal, jsem na 100% ovlivnen tim, jak je mam rad. Proste cvok, do cerne gumy jsem jeste nedorostl. Jsem jen tahovy a gumovej- zatim. Treba jednou bude nejaka pekna kuze, to bych mohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...