Přejít na obsah

Prim Sport


Doporučené příspěvky

Dnes som si poskladal z NOS dielov vlastnu verziu Prim Sport. Lepsie fotky pridam neskor.

 

Tesim sa na Vase nazory :-)

 

Tomu se rika uzite umeni. Jeste to vyladit s reminekm a muzes si udelat vlastni limitku;)

 

PS: Nemas doma NOS korunku na Prim Sport II gen. - humberto?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som si poskladal z NOS dielov vlastnu verziu Prim Sport. Lepsie fotky pridam neskor.

 

Tesim sa na Vase nazory :-)

 

Moc hezké, ale čím se liší od sériové produkce? Nějak mi uniká, v čem spočívá to "vlastna verzia Prim Sport".

Já mám identické s oranžovými indexy. Aspoň mi to tak připadá. Myslel jsem, že to byl sériový model.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezké, ale čím se liší od sériové produkce? Nějak mi uniká, v čem spočívá to "vlastna verzia Prim Sport".

Já mám identické s oranžovými indexy. Aspoň mi to tak připadá. Myslel jsem, že to byl sériový model.

 

Rozdíl je v pouzdře, tohle je na automaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezké, ale čím se liší od sériové produkce? Nějak mi uniká, v čem spočívá to "vlastna verzia Prim Sport".

Já mám identické s oranžovými indexy. Aspoň mi to tak připadá. Myslel jsem, že to byl sériový model.

 

 

Já je mám taky doma, akorát ne na koženem řemínku, ale na tom původním gumovém. Přemýšlím v čem se liší od těch našich seriových.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...