Přejít na obsah

Dream watch - help needed


Doporučené příspěvky

Za mě bych vyřadil Corum (pro jachtaře nebo kolotočáře), Perrelet no co na to říct...škaredé (je to samozřejmě individuální) a velmi rychle tě přestanou bavit, Chopard pro zazávodníka jsou docela fajn byť tu pneu bych sundal. Omega PO fajn stroj a vzhled, který je poměrně univerzální. IWC se podle mého rychle omezí, ale do sbírky fajn. PAM je super.

 

Podle mého by jsi ten výběr měl odložit, protože ta šestice my příjde stražně nevyvážená, divoká atd. Prostě mi příjde, že to zavání výběrem s kterým budeš brzy nespokojen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc diky za reakce a prispevky.

Po dream watch pokukuji uz asi dva roky, slekece, kterou jsem prezentoval na zacatku prispevku, je vystupem onech dvou let, az na PAMy..

Na jednu stranu nechci "nudny" design, na stranu druhou se bojim, ze se mi vyrazne stroje brzy okoukaji.. Je to pitomy, ale asi to chce mit hodinek vic, ted mam troje, ale stridam dvoje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Rolex

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby som mal taky rozpocet ze si mozem vyberat z tychto kuskov :D  ... tak asi taketo poradie:

1. Tudor - tie ktore ti tu navrhli

2. Omega

3. Ked si pretekar, tak navrhujem nieco od Tag - Autavia, alebo ak ti nevadia kockate hodinky (mne sa to vyslovene bridi) tak Monaco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dream Watch ...budeš je střídat? Nebo mít pouze jedny?

Pokud jedny, tak bych vybíral z Tvého založení - IWC se dají nosit ke všemu s dostatkem sebevědomí. Jinak asi Omega PO (ale pokud nemáš velkou tlapu, tak 42mm), PAM nebo Rolex případně ZENITH...Jinak bych přidal IWC 3227 například..Pokud bych měl z toho co tam máš na výběr, tak bych se rozhodoval mezi PAM a IWC

 

Jinak Chopard, Corum,Tudor i Perrelet bych vyřadil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...