Přejít na obsah

Cena servisu Sinn


martin151

Doporučené příspěvky

Loni jsem tam přes chronoshop nechával měnit ručky u U1. Současně proběhla prohlídka, pročištění, seřízení, tlakovka cena jestli si vzpomínám správně 80 eur. Takže řekl bych v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Nevíte, jaké přesně úpravy jsou u Sinnu možné? Šla by i výměna dýnka za pevné (u 556)? Dotaz přímo na Sinn zatím bez odpovědi. Nějak mě ty průhledy u toolů nebaví.

 

Jak dlouho čekáš na odpověd ? Chce to vytrvat a veřit , že to vyjde  :clap:  .Mě u  modelu 856 měnily sekundovou ručičku z bílé na červenou .

post-9823-0-33642000-1508455531_thumb.jpg

post-9823-0-18774700-1508455546_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi mě právě svou úpravou inspiroval, ta červená vteřinovka dělá strašně moc, jsou krásný :). Už mi napsali - a radost mi bohužel neudělali. Protože jsem se zajímala o změny u 556 Anniversary, o kterých uvažuju, zamítli veškeré úpravy s tím, že u limitek nic měnit nebudou. Pochopitelná reakce, ale stejně - s pevným dýnkem by se mi líbily rozhodně víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi mě právě svou úpravou inspiroval, ta červená vteřinovka dělá strašně moc, jsou krásný :). Už mi napsali - a radost mi bohužel neudělali. Protože jsem se zajímala o změny u 556 Anniversary, o kterých uvažuju, zamítli veškeré úpravy s tím, že u limitek nic měnit nebudou. Pochopitelná reakce, ale stejně - s pevným dýnkem by se mi líbily rozhodně víc...

ahoj, kdysi dávno, řekněme tak 10 let zpátky, jsem chtěl taky objednat modifikované 556,. Chtěl jsem tehdy žlutou vteřinovku (líbila se mi kombinace se žlutou, jako to mely vyšší UTC modely - 756 a pod.), to nebyl problém, ale plné dýnko neuměli ani tehdy... tvrdili že plná dýnka jsou v jiném rozměru a kusovku neumí... nakonec jsem to tehdy nechal být a koupil nějaká Seika, až později jsem koupil zde U1 a mám je napořád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak dlouho čekáš na odpověd ? Chce to vytrvat a veřit , že to vyjde  :clap:  .Mě u  modelu 856 měnily sekundovou ručičku z bílé na červenou .

Taková blbost,dá se říct,a jak to má najednou takový jiný koule.Super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...