Přejít na obsah

PRIM logo


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Josef01 copak Ty si nikdy neviděl ceník z Nového Města? :lol2:

 

Viděl, ale to je houby cena. Vidím to tak, že by měli najet na luxusní třídu ELTOS, nechat navrhnout pořádný kalibr a cifr, serie 100-200ks, bílé a žluté zlato, platina- Základní cena 490 tisíc s marží pro prodejce 200 tisíc a pak by to byla pořádná cena a trochu by se to hnulo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tyjo cist mpmkvaliti historii na jejich strance, to chce silnej zaludek. k tomu si pripocist cerstvej insolvencni navrh visici na justici a otevira se mi kudla v kapse :) (nejsem eltonofil, ale tohle je teda pres caru v kazdym pripade, MARKETING! BIATCH)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

.... aby bylo poznat, že je to logo, a né výpis z OR.

 

Nebo třeba, proč 1949 není stejně vysoký, jako PRIM, aby to logo bylo symetrický, což se na hodinkách celkem šikne ?

 

.... aby si to v zahraničí nepletli s názvem firmy

 

:)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

mno mne pod tim vyslovně chybí odkaz na webovky a čárový kod pro objednání dalších :-d

 

jinak ono to řešit minimalistickým nápisem proč ne ... ale to chce styl IWC a ne mam tri fonty a nemohu si zaboha vybrat který :-d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj pokusil jsem se vytvořit logo v graf. programu dle Hovorkova náčrtku v bibli a na nějakém obrázku na netu. Mám pocit že putuje internetem několik verzí log a nevím které je správně rozdíly jsou na první pohled nepatrné. Dávám ke srovnání. Nezměnilo se to logo průběhem času nějak? Případně nemáte někdo nějakou lepší rozměrovou grafickou dokumentaci loga? Myslím že jsem nějakou viděl ale nejsem si už jistý. No posuďte sami. Rád uslyším vaše připomínky a postřehy a myslím že pak by se to logo dalo dohnat k dokonalosti. Mé logo je to větší. Dík

post-40465-0-35365200-1448310101_thumb.jpg

post-40465-0-90983100-1448310101.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...