Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím,ze pokud je kritika konstruktivní a přínosná, tak je vše v pořádku.

Ano, souhlasím. Jsem rád, že mne upozorňujete na nedostatky. Pomáhá mi to dělat věci lépe a pokud možno bez chyb.

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se rovněž připojuji s poděkovaním. Sice jsem prvni den zazil, take velke zklamání, ale vše chapu a rozumím.Variantu, že po objednání hodinek, tyto zmizi z nabídky,bych rovněž, take přivítal.

Libore moc děkuji za to co pro nás primkaře děláš. Kloubouk dolu a palec nahoru.

DÍKY.

Upraveno uživatelem cedric
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by byla i varianta, kdy by po objednání položka nezmizela, ale objevilo by se u ní nějaké označení, že je blokována... A nastavit systém tak, aby pokud nebude dejme tomu do tří dnů provedeno potvrzení platby, došlo by k odblokování pro další zájemce...

Je mi jasné, že vše závisí na dodavateli webu, ale chtělo by to nějak to ošetřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ladíme pozitivní vlny. Dnes mi od Accutrona dorazila v poradku zasilka, pojistena a dobre zabalena. 

Ale hlavne ? hodinky ve skvelem stavu, vypadajici lepe, nez na fotkach. Pouzdro i cifernik A+. Mam velkou radost. Díky! 

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

v první řadě díky za super web, jen malá otázka v jaké chvíli se mi otevře přístup do VIP zóny?

Pročítám diskuzi už po několikátý, ale jediný co jsem zaznamenal tak jsou tři nákupy. Je to tak?

Pokud ano jakým způsobem se mi to zviditelní zásah provozovatele, nebo nějaké heslo co přijde mailem?

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jsem asi naletěl, ale proč tam někdo vidí orliky a jiný skvosty a já je tam nevidím ani v prodaných ani ve vystavených.

 

:) To byl joke - musel by jsi přečíst celé tohle vlákno, aby jsi ty příspěvky viděl v kontextu. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jsem asi naletěl, ale proč tam někdo vidí orliky a jiný skvosty a já je tam nevidím ani v prodaných ani ve vystavených.

To nejsou Orlíky, to je Photoshop ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jsem asi naletěl, ale proč tam někdo vidí orliky a jiný skvosty a já je tam nevidím ani v prodaných ani ve vystavených.

Nevěř jim, oni jen nechtějí, aby tam bylo hodně zájemců, tak mlží, to si zvykneš, na tohle kastování a elitářství narazíš v životě na každém rohu, jak tady třeba uslyšíš "vážený člen", o "veleváženém" ani nemluvě, tak musíš hned opustit vlákno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navíc se váha nepočítá dle tělesné!!!

 

Nejdůležitější váha nasbíraných Primek aj. !!!

 

U některý váha hodinek určitě převažuje tělesnou :eek: (stráša, manta apod.)

 

 

Tak to nás oba hrubě přeceňuješ. U mne přeceňuješ kvantitu hodinek a u strašáka nedoceňuješ self netto hmotnost shromažďovatele. :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná by to chtělo dát na misku vah???? :lol2:

Nedráždi hada bosou nohou. Stačí že mám hodinky doma úplně všude.  Jestli je doma začnu ještě vážit a budu si chtít od manželky kuchyňskou váhu na druhý konec Prahy, abych převážil obsah trezorku, tak jí dojde že mi fakt jeblo a začne mi zařizovat odbornou pomoc. A to bych vážně nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...