Přejít na obsah

Dlho sme spolu nic nevyberali :)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že v kombinácii GMT + budík je väčší výber, napríklad taký fajnový Panerai s puzdrom do 41mm, JLC, spomínaný Vulcain...ale rozumiem požiadavke, tiež som po tom platonicky pokukoval. 

 

Ball Worldtimer má ešte jeden model z tejto rady Engineer II worldtimer, kde je deň/dátum pekne vedľa seba + s dvojitou vonkajšou otáčacou lunetou (mestá a minútovka), ale ten sa mi nepáči. Worldtimer s vnútornou lunetou je taký "jemnejší". 

 

Edit: systém - u Ball sa tiež pekne všetko točí = aj luneta s mestami, aj medzikružie s 24h škálou.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja viem, ze to co som napisal su utopicke poziadavky. ball to ako tak splnuje, ale asi vsetci vieme, ze tak velke hodinky si proste nekupim... tie FC su prdacke WT hodinky. maju to premakane, intuitivne vidis cas na celej planete... ale su to cistokrvne oblekovky a to sa u mna asi velmi neuzivi..

to co som tu nacrtol su pre mna funkcne idealne hodinky, grail koli ktoremu by som zvazil predaj oblicky :) ale clovek nikdy nevie, mozno som len reinkarnacia genia ktory uz podobne hodinky v minulosti navrhol a vyrobil. staci ma k nim nasmerovat :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znalejší upresnia, ale myslím, že luneta lícuje s puzdrom, prečnievajú len zuby. Mne na nich trochu vadí, že chod lunety je hladký, bez aretačných klikov a mini-pidi lumi bod. Neviem, či reálne môže dôjsť k posunu lunety otrením ruky pri pohybe. Inak sú veľmi pekné.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.ireviewwatches.com/et1.html

 

To jsou ty Eterny, luneta jde paradne, to znamena, ze nehrozi jen tak posunuti o odev.

Dale wr 200, luneta ocel, takze zadne obavy, jak v pripade hliniku. Ten tah je super pohodlny a spona? Ta je excelentni.

Jinak lumi je prikladne dobra.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ten chlapec by mal radsej recenzovat krumple...

Souhlas:), je trochu hodne roztekanej. Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eterny KonTiki GMT mají 42mm přes zuby na lunetě, jinak luneta lícuje s pouzdrem 41mm (měřeno plastovou šuplerou)

zahnutí nožek poudra zajistí pohodlné nošení i na štíhlejším zápěstí

Otáčení lunety je sice hladké, ale jde to poměrně z tuha, není třeba se obávat náhodného posunu

na hodinkách střídám tah, NATO, kožený řemen, vše pohodlné, vždy po pár měsících okoukání se to prohodím a mám je zase jako nové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janko, čo LLD? Včera som na pozeral naživo, a normálne som sa do nich buchol :-) a to som ich videl prvý krát.

 

F.

 

 

fero, v skole sme mali ucitelku, ktora po nas hadzala zvazok klucov ked sme na hodine nepocuvali. ja viem ze island je daleko, ale dalsie 2 - 3 dni davaj radsej pozor na to co pada z oblohy!

 

no a vy ostatna banda hladajte. musi tu byt nieco co sadne k mojim poziadavkam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

fero, v skole sme mali ucitelku, ktora po nas hadzala zvazok klucov ked sme na hodine nepocuvali. ja viem ze island je daleko, ale dalsie 2 - 3 dni davaj radsej pozor na to co pada z oblohy!

 

no a vy ostatna banda hladajte. musi tu byt nieco co sadne k mojim poziadavkam :)

 

Janko, na Islande môže padať čo chceš, už som nejakú dobu na Slovensku .-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Oboje super, Sinn 144 přímo žeru, ale myslím že gmt verze už se dělá jen se šedivým ciferníkem. Už jsem měl několikrát prst na spoušti, nedávno dokonce byla na wus ta výroční pvd limitka a slintal jsem nad ní dlouho. V té černé jsou to military hodinky jak víno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Janko, kup spis neco brouseneho, kartacovaneho, lesteneho, nebo toho kombinaci.

S piskovanym pouzdrem budes mit problem, protoze proti tomu co mas doma to bude vypadat jako druha jakost. Znam to. Tyhle 144 jsem na zivo videl, mel jsem SAR, neslo to. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...