Přejít na obsah

DEPRESE


t2

Doporučené příspěvky

Pokud se dá koupit nový pásek který originál nahradí (třeba i jiný) tak se to dá řešit. Ale bezel na géčka už prostě nekoupíš. (DW 002 nebo 003) Tady jen horní půlka. Ale třeba bezel k DW 6000,6200,6700... celý. Smutný vidět na ebay spousty géček bez bezelu. Já vím, na tohle téma jsem tu už brečel vícekrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S materiálem bezelů u Casia je někde zakopanej pes. Evidentně se materiálově výrazně lišily.

Najít třeba první Frogy DW-6300 (od r. 93) s originálním kompletním bezelem, který by se následně při přepravě, nebo nedejbože nošení na ruce, nerozpadl, je už velmi obtížné. Nebo stojí raketu.
Ale najít namátkou třeba modely řady AW-500 (594, 599..  od r. 89 a dále celá 90. léta), které jsou podobně staré a přitom kompletně zachovalé, zas takový problém není. A nestojí moc. Takových srovnání modelů by se asi našlo mnohem víc.

Už se na tohle téma vedly dlouhé diskuze na zahraničních fórech. Kdysi jsem to někde pročítal. Ale stejně jsem z toho moc moudrej nebyl. Diskutéři zjevně taky ne.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnešní příděl deprese: dostal se mi do ruky prospekt. Ocelový digi zdarma jako dárek za každou objednávku.

Proč nám ti výrobci dnes tvrdí jak je to drahé a nelze to nabízet, páč by to za tu cenu nikdo nekoupil.

 

img669.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...