Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Wow, nebýt McStingera, netuším, že tu tohle vlákno je - do německých hodinek (raději) moc nelezu, stačí, že mi šibe že švýcarů.

 

Tvé fotky jsou pastva pro oči :) ... když jsi psal, že se chystáš na fotky s mlýnem, čekal jsem něco profláklého, třeba Rote Mühle aus Paris, nizozemskou krajinku nebo tak něco - a místo toho servíruješ decentní, autentickou mlýnici nabitou atmosférou zašlých časů. Nádhera.

 

(Taky se snažím vytvořit si doma takhle fotogenické prostředí, ale vždycky se najde nějaká paní, která vezme hadr a vysavač a zruší mi to :D )

 

Díky moc, 

no mlýnice - má to svůj důvod, je to můj rodný dům... Je to takový zajímavý příběh a hodinky Muhle jsem vybíral i podle názvu:) Příběh v krátkosti je o tom, že mlynář makal jako šroub a navíc se zadlužil. Ale díky tomu udělal elektrický mlýn s kaplanovou turbínou. Navíc mlel i rýži, kukuřice, něco do pivovaru atd... Jen ty stroje s přesně frézovanýma drážkami prý dneska nikdo neumí... No pak přišli fašisti a děda mlel i načerno (v kronice je poděkování, že díky němu nebylo tak zle a ať se na to nezapomene:). No a pak ho někdo napráskal. Starý mlynář to vzal na sebe atd... Pak se mlýn zaplatil, nicméně přišli komunisti a ty ho zabavily. Děda si vymohl a pracoval v něm dál. V tomto bodě by mě to asi položilo. Nicméně vždy si vzpomenu když je mi úzko, že vlastně o nic nejde:) Dědu jsem zažil a matně pamatuji ve třech letech, pak zemřel na rozedmu plic, nemoc to mlynářů. Od té doby mlýn nemele... 

 

Tak zase třeba něco odfotím na památku:)

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze tohle vlakno zaslouzilo oziveni. Diky Martare.

 

Hodinky zajimave, ciste, moc hezke. Ten Hirsh je pekne ozivuje. Pekne fotky, hlavne ty detaily. Diky Pony!

 

Díky já, za to že se líbilo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc MrStinger, tak pro tebe jako milovníka MG a všechny další tiktak šílence jednu také přihodím...

Mějte se

R.

 

paradny rum a paradne hodinky - dal by som si oboje  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...