Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky. Fotím to Nikon D300 a tyto byly foceny makroobjektivem Sigma 150. Foceno doma (takový domácí poloateliér), takže zatím bez aranžmá ("zátiší"). Chtěl jsem udělat jednoduché fotografie bez rušícího okolí. Pár fotek ještě přidám. Ještě bych v budoucnu nafotil hodinky v mlýně;) ale zatím nevím, jestli z toho něco bude...Tím bych to asi uzavřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekné fotky, kľudne prihoď ďalšie, ak sú. S korunkou mám pri fotení tiež problém, veľmi je na nej vidieť bordel :)

díky, tak že bychom udělali fotogalerii;) korunka, ano a asi jsem tomu i pomohl obávám se. Přiznám se, že retušovat bych to nechtěl, takže dobrý poznatek pro příště. Také díky za pěkné fotky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska poslední taková už skoro abstrakce. Asi je z této série moje nej:) Možná ještě ve variantě čistého těla bez "lug" nožek nebo jak se to správně česky jmenuje...

post-37129-0-06875900-1422546925_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

varianta proti černému pozadí (triko). tak nějak si zahrávám z myšlenkou, že udělám sestavu 4x fotoobrazy a udělám z nich výzdobu na stěnu v kanclíku:) - vyměním tak čtyři roky staré fotografie kamenů...

post-37129-0-39827100-1422615931_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto páru řeměn - opasek, no popravdě aranžmá mě moc nejde, a taky koukám, že jsem trošku "propálil" sponu.... No ještě postnu jeden a pak se odmlčím, prozatím...

post-37129-0-18902000-1422625665_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...