Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Koukám, že mi možná Nikon ostří lehce před, něco k tomu napsat  přeci musím. Muhle v mlýně, 70 let od předělání a elektrifikace mlýna (kaplanova turbína). Za války se v mlýně mlelo na černo, dle kronik tak nikdo v okolí netrpěl hlady. Po válce všichni mlynáři přáli vše dobré a aby se na tento skromný lidský čin nezapomnělo. Tři roky poté vše bylo jinak. Včetně postupné komunistické zkázy. Tak jedna nostalgická "zátiší neumím", tak alespoň takto.

post-37129-0-09445900-1424006111_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

chlapi, tak jsem si pro radost nafotil další várku fotek, zatím to nejsou ty "utopené" jak jsem sliboval, ale jedná se o sérii makro - detail, chlast, holení. no prostě samé pro nás užitečné věci:) tak snad se nebudete zlobit...

post-37129-0-10881400-1424894054_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekné fotky, fajn high-key, sa divím pomerne malému množstvu komentov. Ruší ma iba korunka, mala by byť zaskrutkovaná (ja viem, ale všetci s tým bojujeme :)).

 

No jsme tady asi jediny dva, kteri od nich maji tikadla. Korunka je pekna "potvora" slusne receno. Pred "vaznym" focenim musi byt perfektne vycistena, diky tvaru "vroubku" se pak na ni objevi kde co, zrejme i to co tam neni:). Ja vim, vytahnuta byla zamerne (mel jsem moznost fotit a cekat na to az dotikaji casove neslo - je na nich klasika cas za deset dve). Ale mas stoprocentni pravdu, pokud se na to zameris, jednoznacne to rusi....

 

Vám vsem diky za komenty, uzivejte v klidu vikend.

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsme tady asi jediny dva, kteri od nich maji tikadla. Korunka je pekna "potvora" slusne receno. Pred "vaznym" focenim musi byt perfektne vycistena, diky tvaru "vroubku" se pak na ni objevi kde co, zrejme i to co tam neni:). Ja vim, vytahnuta byla zamerne (mel jsem moznost fotit a cekat na to az dotikaji casove neslo - je na nich klasika cas za deset dve). Ale mas stoprocentni pravdu, pokud se na to zameris, jednoznacne to rusi....

 

Vám vsem diky za komenty, uzivejte v klidu vikend.

R.

 

S korunkou si to vystihol :). Na posledné fotenie som perfektne - aspoň som si to myslel - vyčistil hodinky vrátane korunky, keďže túto jej samozabordelovaciu vlastnosť už poznám. A na fotkách bordel zas. Celkom ma to mrzí, podarilo sa mi inak dobré makro korunky aj s odzrkadlenou oblohou. Išlo do koša. Nechal som iba "levitanta", ako si ho nazval, tam špinu nevidieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak po čase opět zde v tomto vláknu:) Chtěl jsem dopřát hodinkám vodě-odolný pásek. Mám kožený původní černý - nenosím, od mistra zrna nyní s krásnou mahagonovou barvou s opaskem, krásně ladící k botám:) Takže jsem zapátral na strapshot a zkusil risknout černou variantu kaučuku s upravenou a prošitou černou kůží....

 

Pásek dorazil obratem a myslím, že to celkem padne (kupodivu:) Červené obšití krásně koresponduje se vteřinovou ručkou chronografu a dává jim ještě více sportovní look. Foceno mobilem v kanceláři, ale doufám, že budu moci někdy udělat "vodové" fotky a trošku více se s nimi pomazlit...

 

Tak ať vám to všem krásně tiká....

 

post-37129-0-69762600-1431600991_thumb.jpg

post-37129-0-63001800-1431601000_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Wow, nebýt McStingera, netuším, že tu tohle vlákno je - do německých hodinek (raději) moc nelezu, stačí, že mi šibe že švýcarů.

 

Tvé fotky jsou pastva pro oči :) ... když jsi psal, že se chystáš na fotky s mlýnem, čekal jsem něco profláklého, třeba Rote Mühle aus Paris, nizozemskou krajinku nebo tak něco - a místo toho servíruješ decentní, autentickou mlýnici nabitou atmosférou zašlých časů. Nádhera.

 

(Taky se snažím vytvořit si doma takhle fotogenické prostředí, ale vždycky se najde nějaká paní, která vezme hadr a vysavač a zruší mi to :D )

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...