Přejít na obsah

Stará kultovní elektronika


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 2. 10. 2021 v 10:55, Oplt napsal:

Tohle už jsou devadesátá léta.

20210215_204614.jpg

Dvojče, CD a zesik jsem měl a k tomu bedny Videoton se štěrbinovým výškáčem, pak je nahradili Technics, ale ty byly na zvuk " tvrdší ". gramec nějaká tesla.

A zvuk byl tenkrát bezchybný 😄 , koneckonců, na LP Opusu jsem tehdy sbalil třídní krásku 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zhruba 1987, ked som dostal tuto zostavu. Samozrejme Tuzex a cena asi na urovni tretiny vtedajsej Skoda 120L 🙂
Permanentne v prevadzke v kancli. Akurat by bolo treba vymenit gumicky v kazetakoch a LCD displeje su po tych rokoch slabsie citatelne na dennom svetle. 

 

IMG_0008(1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, EpsteinBarr napsal:

Zhruba 1987, ked som dostal tuto zostavu. Samozrejme Tuzex a cena asi na urovni tretiny vtedajsej Skoda 120L 🙂
Permanentne v prevadzke v kancli. Akurat by bolo treba vymenit gumicky v kazetakoch a LCD displeje su po tych rokoch slabsie citatelne na dennom svetle. 

 

IMG_0008(1).jpg

1987 ? Nechcem sa hádať, ale toto mi skôr pripadá na 1991-1992

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, vintage napsal:

Tuzex fungoval jeste par let po revoluci. Oficialne skoncil 1998. 

To sice ano, ale po revoluci se tam už dalo normálně kupovat za kčs/kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Zhruba 1987, ked som dostal tuto zostavu. Samozrejme Tuzex a cena asi na urovni tretiny vtedajsej Skoda 120L 🙂
Permanentne v prevadzke v kancli. Akurat by bolo treba vymenit gumicky v kazetakoch a LCD displeje su po tych rokoch slabsie citatelne na dennom svetle. 

No paráda! Tak přesně tuhle sestavu jsem si koupil v březnu 1993 ve značkové prodejně Sony v Praze. Hned jak jsem začal po maturitě v roce 1991 chodit do práce, odkládal jsem si z výplaty každý měsíc už nevím kolik, abych našetřil na slušnější aparaturu, po které jsem toužil od dětství. No... Stálo to celé dohromady tuším kolem 23000 korun. Neskutečný peníze tenkrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...