Přejít na obsah

Stará kultovní elektronika


safi

Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Frostie napsal:

Tak když jsou tady i ty Casio diáře, také přidám jeden exemplář, SF 4300 R. Plně funkčním, denně v provozu, jen se blbě fotí zapnutý displej. Rok pořízení tipuji cca 1997-8 emoji3.pngdf4e2b528aed136f9fe28ef356bbc4a8.jpgb15beb611f76e73a433c3c0920eac7cc.jpg
 

Jo, tuhle capinu jsem si koupil taky. Psal jsem do toho picoviny a tvaril se dulezite. Dneska je pisu do Moleskinu plnicim perem a tvarim se naprosto nedulezite. Chuj jsem ale stejny 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, tuhle capinu jsem si koupil taky. Psal jsem do toho picoviny a tvaril se dulezite. Dneska je pisu do Moleskinu plnicim perem a tvarim se naprosto nedulezite. Chuj jsem ale stejny
Já už dnes do toho nepíšu téměř nic, jen to používám jako lepší kalkulajdu. Ale na volbách se jim to vždycky líbí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první rádio VKV. 3x60 a to stereo, četby na pokračování, Rytmus, Větrník atd. Ani na televizi jsem tenkrát nekoukal.

Stejně nechápu, že soudruzi usilovně rušili štvavé vysílačky a přitom dováželi ze sajuzu tyhle příjímače s 5 pásmy KV, kde se daly chytnout všechny štvavé vysílačky v perfektní kvalitě.

IMG_20211025_184331965.JPG.839f17d33f8e9ef10744097444b15af7.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Frostie napsal:

Tak když jsou tady i ty Casio diáře, také přidám jeden exemplář, SF 4300 R. Plně funkčním, denně v provozu, jen se blbě fotí zapnutý displej. Rok pořízení tipuji cca 1997-8 emoji3.png
 

Máme to chápat tak, že ho stále i dnes denně používáš?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Frostie napsal:
před 7 minutami, Radik napsal:
Máme to chápat tak, že ho stále i dnes denně používáš?!

Ano, foto je aktuální ze včera

Hezkýý!!! :thumbsup_anim: Je zajímavý sledovat ty přístupy... Někdo jde s dobou a vždy má poslední model. Někdo se tu vrátil k papírovýmu diáři a plnícímu peru (taky bych šel touhle cestou, kdybych na ten papír měl denně co psát)... Tohle je ovšem mnohem zajímavější přístup :) Dokonce jsi mi tou fotkou připomněl, že v době svý náctiletosti jsem něco takovýho taky měl v hlavě. Ale jen krátce, cena na tendejší poměry byla celkem masakrózní a nikdy jsem to nezrealizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Prochy68 napsal:

A jedna historie
a4ffedc740c82e29e6a19cd33f2b0700.jpg
2c8fbac452e082c2eb8ffc5c5e01bd66.jpg
cac0b8c025f34f0152c9ed9ec57e1a9b.jpg
3de8bccebbb2ea049f3f5537222ddc30.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hezký, přesně takovej jsme měli taky. A doteď si pamatuju, jak jsem si jako malej na ty kotouče postavil malý autíčka a teď na to koukal... A točil a točil očima... A jak se mi po chvíli udělalo šoufl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez sme ho mali a pamatam sa,ze ma este elektronky. boli pripevnene takymi klobukom na pruzinach, aby pri prenasani nevypadli z dosky.

Ja som dnes kupil baterky a rozchodil ten prenosny minikotucak zo vcera. Rehocem sa na tych skladbach. Skoda, ze sem neviem hodit video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Prochy68 napsal:

A jedna historie
a4ffedc740c82e29e6a19cd33f2b0700.jpg
2c8fbac452e082c2eb8ffc5c5e01bd66.jpg
cac0b8c025f34f0152c9ed9ec57e1a9b.jpg
3de8bccebbb2ea049f3f5537222ddc30.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

No, jestli ti trvá nasadit tu pásku jako mě na mém, tak potěš :-). Jen to je umění . Má to mikrofon vestavěnej nebo se musí připojit klasický kabelem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, odjinud napsal:

Taky ho máme. Otec ho ukrad na vojně, když dělal u PS na odposlechách Bundeswehru. 🙂

Malá technická: odposlechy dělaly roty rádiového průzkumu, spadající přímo pod divize ČSLA - rádiový boj. Něco o tom vím, šuměl jsem jako špagi v Aši, na Dyleni, Havranu, Zvonu a Poledníku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, odjinud napsal:

Byl prej v Aši. Tak to asi nebyla vyloženě PS. Prej když nahrál třeba nějakej důležitej přesun jednotek, dostal odpušťák.

 

Ano, souhlasí. V jach letech sloužil? Já Aš-Baráček a střídavě výše uvedené v letech 1989-90, do céčka jsem šel v srpnu 1990. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...