Přejít na obsah

Servis Omega


Doporučené příspěvky

Magove, mam dotaz, moje Omegy Seamaster 300M po nekolika letech vyzaduji servis (zpozdovani, neudrzeni natahu z winderu atd.). Mate tip kam s tim? Jestli resit treba Hanaka v Brne nebo duo Knespl&Majzlik z Prahy nebo ofiko servis ve Vidni?

 

Diky moc.

 

G.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by měli měnit komplet střeva? Stačí přetěsnit a poladit.....Ale Dušáka bych taky doporučil"

 

Dej to k Dusakovi, vymenej ti komplet streva, pretesnej, prelestej a dostanes 2 roky zaruku.

Nevyhoda je vyssi cena (AD) a taky pocitej cca 3 mesice cekacka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych je dal pánům Knespl a Majzlík, Dušák je zbytečně drahej.

 

Jinak u dušáka se opravdu některý kusy opravujou výměnným způsobem, u kvarcu (což není tvůj případ) je to naprosto běžný.Já tam kdysi nechal na celkovou opravu speedmastery se strojem Valjoux 7751 a říkali mi, že stroj opravujou výměnným způsobem, muj poslali do švajcu a obratem dostali jinej, repasovanej. Proto to taky trvalo "jen" 2 měsíce. Jak to dělaj s bondovkama, to netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Magove, mam dotaz, moje Omegy Seamaster 300M po nekolika letech vyzaduji servis (zpozdovani, neudrzeni natahu z winderu atd.). Mate tip kam s tim? Jestli resit treba Hanaka v Brne nebo duo Knespl&Majzlik z Prahy nebo ofiko servis ve Vidni?

 

Diky moc.

 

G.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

jak to dopadlo? uvazuju o podobnem servisu pro manzelciny seamastery - serizeni strojku, nova korunka, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to dopadlo? uvazuju o podobnem servisu pro manzelciny seamastery - serizeni strojku, nova korunka, atd.

 

Dával jsem moje bondovky k Hanákovi na začátku prosince. Cena velkého servisu tuším 11 tisíc a je to jednotná položka, takže o nějakém smlouvání co ano a co ne nejde moc mluvit. Hotovo to měli před týdnem, jsem ale v zahraničí, v únoru se dozvím, jak to zvládli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem moje bondovky k Hanákovi na začátku prosince. Cena velkého servisu tuším 11 tisíc a je to jednotná položka, takže o nějakém smlouvání co ano a co ne nejde moc mluvit. Hotovo to měli před týdnem, jsem ale v zahraničí, v únoru se dozvím, jak to zvládli :)

diky za zpravu. urcite pak dej vedet jak si spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

diky za zpravu. urcite pak dej vedet jak si spokojenej.

 

Tak hodinky jsem před týdnem vyzvedl.

 

Abych to uvedl: Omegy SMP z roku 2005, kupované zde na fóru cca 2010, už od počátku bylo něco s korunkou, která mi nakonec zůstala v ruce. Dal jsem je k Valisovi, korunka nasazena, ale celé to bylo pořád nakřivo (samozřejmě novou korunku není schopen neautorizovaný servis dodat), prokluzovala atd. Chtěl jsem hodinky prodat a řekl si, že je předám jen v dobrém stavu, takže návštěva u Hanáka. 

 

Původní představa byla jen výměna korunky a přetěsnění. Vyvedli mě z omylu, že při určitém stavu hodinek má Omega jasně nastaveno, co se musí dělat, u mě to byl velký servis v ceně 11 tisíc Kč. Dává to nakonec smysl, pokud se prodlužuje záruka a všechny věci okolo, nemůžou ty hodinky z firmy odejít polozprasený. Velký servis skutečně není žádná výměna stežejek (viz předchozí příspěvek), i toho materiálu z vnitřku zůstalo v pytlíku celkem dost, mění se samozřejmě všechna těsnění, heliák, kolíky v tahu, přeleštění atd.

 

Na Hanáka si stěžovat nemůžu vůbec, přijem v pořádku, hotovo bylo asi za 6 týdnů (včetně Vánoc a Nového roku), komunikace po emailu do hodiny. Výsledek mi přijde vynikající, žádné škrábance či cokoliv (viz foto), přesnost se přiznám u hodinek nekontroluji a výstupu z vibrografu nerozumím. V ceně 11 tisíc dostanete i slušné cestovní pouzdro, za platbu v hotovosti žádná sleva :)

 

Otázka, zda do toho jít, či ne, je na vkusu každého soudruha. Pokud jsou potřeba nějaké díly, alternativy nepřicházejí moc do úvahy. U hodinek, které nosíte hodně, je řekněme jednou za pět let po mém soudu dobré svým miláčkům nějaké ty lázně dopřát. Možná mě to ale přejde, až uslyším částku za servis u Expů II :)

post-95-0-90192400-1423762536_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...