Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Docetl jsem Dnešek není naposled a spokojenost.

 

Právě čtu Ready Player One a to se mi líbí snad ještě víc - připadám si, jak kdybych hrál videohru a ne četl knížku :) Doporučuju jako dárek pro kteréhokoliv herního závisláka...

 

V knihovně na mě čeká Temná hmota a čistý sci-fi Problém tří tělesTemný les, tak snad to bude všechno taky dobrý.

 

Za tipy na podobné knížky budu vděčný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně jsem začal číst... Eugene Cernan: Poslední muž na měsíci. To už je vlastně druhá autobiografie, která mě zaujala jen názvem (a tématem) a zatím mě drží, aniž bych se byť jedinou stránku nudil.

Tou první byla kniha Ve znamení neštovic. Rovněž zajímavý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja čítam naraz viac kníh. Teraz momentálne Prípad čínskeho zvona od van Gulika. A k tomu Robert Merle Malevil. A práve som odložil Dick Francis, Reflex. A Mark Twain, Tom Sawyer na cestách a jiné prózy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Počátek: A já nevím, koupil jsem si v  nějakým předprodeji třetinu e-knihy, teď sem doztáh zbytek a nevím, jestli v tom budu pokračovat. Tak nějak mně to přijde předvídatelný a hrozně vykonstruovaný a ten maník hlavní hrdina mně začíná bejt protivnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zdejší doporučení jsem si sehnal Dallas 63 od Kinga a po třetině se nemohu odtrhnout. A jinak vyšel nový Brown - Počátek.

dallas 63 je pecka. jak tak o tom zpětně přemýšlím, tak jedna z nej kingovek.

 

brown - co jsem dočetl děsnou pičovinu jménem digitální pevnost, tak jsem se zařekl, že od browna už nikdy nic. ještě jsem zkusil andělé a démoni...a fakt ne, nejde to. šifra - kdysi dávno =jo to ještě šlo, když byl člověk hodně shovívavej k těm konstrukcím a dedukcím.. no, fakt né..podle mě brown píše sračky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já jsem dočetl Evangelium podle Satana:Patrick Grahem a teď od něj čtu Apokalypsa podle Marie, bohužel tam jsem se nějak zasekl.

Mezitím jsem dočetl zajímavou publikaci a to sice: Jaká budu umírat: Christine Brydenová tato kniha je o Alzheimerově chorobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Počátek: A já nevím, koupil jsem si v  nějakým předprodeji třetinu e-knihy, teď sem doztáh zbytek a nevím, jestli v tom budu pokračovat. Tak nějak mně to přijde předvídatelný a hrozně vykonstruovaný a ten maník hlavní hrdina mně začíná bejt protivnej.

 

Já jsem ve třetině, ale asi toho nechám, Brown je každou další knížkou horší a horší, překombinováno jak ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde kupujete e-knihy v češtině? Prolezl jsem několik eshopů (ebux, alza, palmknihy apod.), ale velké rozdíly nevidím. Je nějaký eshop lepší než ostatní? Chtěl bych to do Kindlu. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kde kupujete e-knihy v češtině? Prolezl jsem několik eshopů (ebux, alza, palmknihy apod.), ale velké rozdíly nevidím. Je nějaký eshop lepší než ostatní? Chtěl bych to do Kindlu. Díky za radu.

Je to byznys jako kazdej jinej, tak nepredpokladam, ze se najde nejakej -50% shop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...