Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

e-knihy me stvou. Teda ty knihy za to nemuzou, ale holt to odnesou. Jsem stara skola, takze kdyz si neco kupuju, chci to mit v ruce. Takze kdyz si chci koupit hudbu, koupim si CD. To si pak umim nacpat do telefonu a mam to fyzicky i elektronicky. A to mi prave chybi u knih. Primarne si chci koupit tistenou knihu, ale nastanou situace, kdy by se mi hodila i elektronicky (cestovani/dovolena...). A je problem. Proc nemuze byt v tistene knize nejaky kod, na jehoz zaklade si stahnu elektronickou verzi? Treba i za nejaky mrzky peniz. Teda ja asi chapu proc, ale sere me to. Koupit si fyzicky knihu za 400 a pak elektronickou za prakticky totez, no to ji raci ukradnu ze jo. Takze nez koupim knizku, musim volit jestli tak ci tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to upřesnil - neptám se jen kvůli ceně, ale spíš dalším faktorům (např. kvalita formátování, rozsah nabídky a tak dále). Prostě, jestli je nějaký důvod být věrný nějakému konkrétnímu eshopu nebo je to fuk :)

 

Jinak já mám taky rád tištěné knihy, ale zkuste si vzít třeba To od Kinga do metra... :) To je i ten důvod, proč se vlastně ptám - koupil jsem si Problém tří tělesTemný les a Já, poutník, jenže jsou to strašný cihly na cestování. Tak zvažuju, že je prodám a koupím znovu elektronicky. Kdyby o ně měl někdo zájem, tak klidně dejte vědět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nickolas - souhlas, jsem taky stará škola, mám rád knížku v ruce. I když uznávám výhody e-knihy.

A mám rád vázané knížky, žádné sešity, když zaklepu kloubama na obal, tak to musí znít. :)

Proto když jsem vydával zatím svoje tři knížky, tak jsem trval na tvrdé vazbě, i když to

stálo o něco víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jste čtenáři v osvícené knihovně jež navázala spolupráci & zároveň bude v té hrstce jež je k dispozici... můžete knihu do mobilu získat skrze eReading.
---
Jeden večer mi stačil. Dost hutné dost smutné. Ale doporučuji. Kvalitní redakční práce a hezky provedeno, prostě Academia.
 

Miklós Nyiszli - Byl jsem Mengeleho asistentem

 

post-41844-0-09683600-1519487832_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ivan.b
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ve třetině, ale asi toho nechám, Brown je každou další knížkou horší a horší, překombinováno jak ....

Tak jsem to dočet do konce. Kéž bych uměl popsat textem aspoň jednu A4 tak poutavě, jak Brown. Ale ta knížka jako celek je bohužel nehorázná píčovina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jste čtenáři v osvícené knihovně jež navázala spolupráci & zároveň bude v té hrstce jež je k dispozici... můžete knihu do mobilu získat skrze eReading.

---

Jeden večer mi stačil. Dost hutné dost smutné. Ale doporučuji. Kvalitní redakční práce a hezky provedeno, prostě Academia.

 

Miklós Nyiszli - Byl jsem Mengeleho asistentem

 

 

attachicon.gifbyl-jsem-mengeleho-asistentem.jpg

 

Kuci, nevíte kde ji sehnat v klasické verzi?

Já to čtení, přes neustálé svícení do xichtu moc nedávám.  :frusty:  

Kniha je kniha!  :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, jestli už někdo nedoporučoval, nicméně za mě jednoznačně nejlepší knihy z žánru fantasy, které jsem poslední dobou četl:

 

Joe Abercrombie - trilogie The First Law (První zákon) 

https://www.databazeknih.cz/vydane-knihy/joe-abercrombie-6392?odb=roo

 

a pak ještě Patrick Rothfuss - Kronika Královraha, Jméno větru

https://www.databazeknih.cz/knihy/kronika-kralovraha-jmeno-vetru-136158

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se prokousavam Rise of islamic state - ale je to těžké ctivo bez znalosti reálií.. na odlehčenou jsem si přečetl nového Saturnina co napsal Macourek.. remeslne dobre zpracování Jirotkova stylu, ale přínos literatuře.. menší :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci, nevíte kde ji sehnat v klasické verzi?

Já to čtení, přes neustálé svícení do xichtu moc nedávám.  :frusty:  

Kniha je kniha!  :flex:

Jestli chceš najít nejbližší knihovnu, pak caslin.cz, pokud chceš vlastní výtisk pak muj-antikvariat.cz agregátor nabídek antikvariátů, nebo mi pošli SZ a v pondělí se optám kolegy, jestli by nepustil do světa tu co mi půjčoval... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Advent - Gunnar Gunnarsson
Inspirativní novela, drsný sever severu, objevíte obětavost na hranici možností a pravé přátelství. Se psem a beranem.
Kdyby autor nebyl sympatizant nacismu, nejspíš by dostal Nobelovu cenu a dnes by i tohle dílo frčelo v záplavě self help knih "pravdivých cest vědomých mužů: :)

post-41844-0-94094200-1520163030_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš najít nejbližší knihovnu, pak caslin.cz, pokud chceš vlastní výtisk pak muj-antikvariat.cz agregátor nabídek antikvariátů, nebo mi pošli SZ a v pondělí se optám kolegy, jestli by nepustil do světa tu co mi půjčoval... :)

 

Dekuji za ochotu. Stacilo lepe hledat. Takze koupeno a je doma. Jsem v pulce a dnes to dotahnu. ;-)

 

post-39438-0-44628000-1520170001_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Naposledy četl Cesta a právě dočetl Bílý Den od Jack London. Konec mě tak úplně neuspokojil. Dočítám Nadechnout se od Orwella. Docela nuda, ale pokaždé, když knížku odložím, přemýšlím co bude dál a těším se až ji zase otevřu.

Osobně jeden z nejlepších příběhů mi přijde asi profláknutý Orwell a jeho 1984 a samozřejmě klasika klasik Kmotr od Mario Puzo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...