Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Momentálně mám rozečtenu tuto, ne že bych byl jeho fanda, ale zvědavost byla silnější. Kromě spousty fakt a datumů a politických nezáživností jsem se dozvěděl i nějaké zajímavé věci z jeho života, třeba to, že to byl taky chronomagor. Když při jednom z několika jeho zatčení zabavili krom jiného i několik kusů hodinek značky Doxa. :)

 

Jinak k vánocům jsem dostal čtvrtý díl Aristokratky, tak už se těším jaká bude.

post-53285-0-92827700-1545944892_thumb.jpg

post-53285-0-04533400-1545944911_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kepler naprosto vybornej (jako audiokniha), na Adlera-Olsena se teprve chystam, takze nemuzu posoudit. Nesba uz si, pocitam, poslouchal (serie s Harry Holem - i kdyz je to vydavane napreskacku a je v tom par mezer)? Ten je taky skvelej.

Tak jen taková odezva po pár nových zkušenostech. Kepler (Hypnotizér) sice není úplně top v rámci žánru, ale jako audiokniha mně to taky baví, Rímský je super. Naproti tomu Mankell (Usměvavý muž) pro mě byl v podobě audioknihy totální katastrofa. Především mě neuvěřitelně vytáčel Vyorálkův přednes. Co jsem četl, tak lidem se to jeho měnění hlasů celkem líbí, ale mě to neuveřitelně sr*lo. No a pokud jde o knihnu samotnou, tak až do finále bych to hodnotil tak za 3, zatímco za samotnej konec bych dal čistou 5. Pokud jsou všechny knihy ze série Wallander podobnýho kalibru, pak moc nechápu tu oblibu ani převažující slušný hodnocení.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten serial je genialni. Skvela atmosfera a hlavni hrdina, kterej je tak unavenej a nestastnej, ze bys mu dal korunu :-) A usmeje se jednou asi ve druhe serii.

Jj mrknu na to. Nicméně už mě dostkrát napadlo, jestli vůbec existuje spokojenej, šťastně ženatej, zdravě vypadající detektiv. 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj mrknu na to. Nicméně už mě dostkrát napadlo, jestli vůbec existuje spokojenej, šťastně ženatej, zdravě vypadající detektiv. 

Napadá mě jedině nějakej Malej Pitaval :-) V severský krimi urcite ne :-) K Wallanderovi si pak pridej Most a sérii filmů od Adler-Olsena https://www.csfd.cz/film/345088-zena-v-kleci/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to jsem oboje viděl, ale na Případy oddělení Q se chystám v audiopodobě. Čte to Bareš a dle ukázek to vypadá dobře. Ještě že ty audioknihy jsou. Dojíždím každej den do práce a už mě nebavilo poslouchat ani rádio ani muziku, todle je pro mě docela spása. Občas se mi doma smějou, že přijedu k baráku a ještě drahnou chvíli sedím v autě, abych doposlechl kapitolu. No a doma pak kontuinuelně pokračuju se stejnou knížkou ve čtečce. Žena nad tím kroutí hlavou neb ona nic jinýho než papírovou knížku neuznává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju radu, tak nejak si posledni dobou rikam, jaka je ostuda, ze desne malo ctu. Vlastne nectu vubec, casopisy o autech a weby o hodinkach se asi nepocitaji :)

 

Naposled jsem 4 roky zpatky precetl 20 knih k maturite. Bavilo me z toho hlavne Na zapadni fronte klid od Remarqua a vlastne i Čapek.

Ale takova Kafkava Proměna nebo Malý Princ nebylo uplne moje kafe...

 

Takze se ptam: S cim zacit? Vim, ze tezko radit, kdyz ani ja sam nevim jakej zanr me bavi. Doufam ze vymyslite neco, jako kdyz jsem prijde novacek a poradime mu SKX007, s tim proste nejde co pokazit.

 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mateusz Piechnik-

 

Czas na glenbokošci

 

Kniha opisuje históriu potápačských hodiniek,až dodnes.

Autor je zároveň zberateľ diverov.

IMG_20181221_133018_AO_HDR.jpg IMG_20181221_133055_AO_HDR_1545395556808.jpg

Objednávka zde:

IMG_20181221_133124_AO_HDR.jpg

Jozko. Urcite si tu knizku nekde objednam a prectu. Ale, kuwa, parexo luneta na PS2 mi bije do oci, jak rudy hadr bykovi pred ocima.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...