Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Tak jsem tu Žízeň nakonec dal, resp. se chýlím konci a dalo se to. Až na ten konec, který už je teď překombinovanej až hrůza.

 

Nicméně Nesbo opět nezklamal ohledně hodinek. Už víckrát jsem v jeho knihách narazil na celkem ftipný moudra, a platí to i tady:

 

"Tajemník strany se podíval na hodinky. Omega Seamaster, jak si Mikael
povšiml. Neprakticky těžký model, který z člověka udělá oběť loupežného
přepadení v každém třetím velkoměstě na světě. Hodinky, jež se zastaví,
jestliže si je na více než čtyřiadvacet hodin sundáte, takže pak musíte zběsile
točit kolečkem, abyste je zase seřídili, ale pokud kolečko zapomenete
dotáhnout a skočíte s nimi doma do bazénu, pak je poškodíte a oprava vás bude
stát tolik, co stojí čtvery jiné kvalitní hodinky. Zkrátka řečeno: Takové hodinky
prostě musel mít."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, prosím o radu, třeba má někdo lepší paměť než já.

20-25 let zpět jsem jako mladý kluk četl ruskou knihu a parašutistovi, co byl sestřelený nad ČSR a díky nadpřirozeným schopnostem co získal po zranění, dokázal létat a ničil hromady fašistů. Strašně se mi to tehdy líbilo.

No nemůžu si vzpomenout na název... kurňa fix.

Kniha byla vydána tipuju 50-70" roky.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, prosím o radu, třeba má někdo lepší paměť než já.

20-25 let zpět jsem jako mladý kluk četl ruskou knihu a parašutistovi, co byl sestřelený nad ČSR a díky nadpřirozeným schopnostem co získal po zranění, dokázal létat a ničil hromady fašistů. Strašně se mi to tehdy líbilo.

No nemůžu si vzpomenout na název... kurňa fix.

Kniha byla vydána tipuju 50-70" roky.

Čoveče já to pamatuju, ten začátek byl hrozně poetickej. Ale kdybys mě zabil si nevzpomenu, ani jak to pak bylo dál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl teď v ruce knuhu  Kon-Tiki od Heyrdahla, vydání 1970, myslím, že to je pro hodinkáře také zážitek, když si tu dobu a poměry dnes člověk představí a uvědomí. Řekl bych docela síla.  :notworthy:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel toho mam rozectenyho vic a neni cas na dokonceni...

Hype kolem Petersona me prinutil ke koupi 12 pravidel pro život, a kniha dobra, zajimave myslenky, ale na muj vkus moc biblickych kecu...

 

Utopie pro realisty od Bregmana je taky supr pocin, ale taky je potreba cist mirne kritickym okem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem blbej...standardne som si kupil od Kotletu ebook Stalingrad. Cez alzu, mam odtial kupenych desiatkych knih.

Zrazu kniha konci na nejakej neviem 116 strane ako zdrhaju z nocnej akcie, "Marek umira. Jeho telo kolabuje." A dalej nic.

A dalej nic? To je koniec knihy?

Som si ju odkladal, ze ked docitam seriu Lovci monster od Larry Correia a tesil som sa ako maly chlapec. A koniec knihy takmer v polovici vety?

Alebo chybicka v alze pri nakupe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...