Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Pánové, řadím se také k místním čtenářům. Poslední kniha, která mne opravdu zaujala byla od Irvinga - Modlitba za Owena Meaniho. Kniha rozhodně není útlá, děj se odehrává na zhruba 650 stranách. I přes to, že knihu budete chtít několikrát odložit a nikdy se k ní nevrátit, vězte, že vytrvat se vyplatí, protože se jedná o opravdu skvostný literární zážitek. Překvapující je brilantní závěr, kdy čtenář pochopí, že veškeré, ač někdy nudné, reálie byly potřebné pro vybudování skvostného konce. Po přečtení máte pocit, že jste s touto knihou skutečně něco prožili. 

https://www.databazeknih.cz/knihy/modlitba-za-owena-meanyho-89289

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako kompenzaci - nejen co plynulosti děje, tak také značné útlosti - bych si Vám ještě dovolil doporučit jednu, tentokrát velmi čtivou, knihu. Jedná se o Tkaničky (Domenico Starnone). Kniha popisuje život jednoho manželství ze třech různých úhlů pohledu. Neváhejte, stojí to za to!

https://www.databazeknih.cz/knihy/tkanicky-422270 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
před 12 hodinami, pepyczek napsal:

@Roland Sands

Mně minulý týden přišel Tulák po hvězdách, po 10 letech si to zase rád přečtu :).

I když to není typickej London, já to miluju, fakt srdcovka.

Jinak já teď dočet další soubor fejetonů od J. Clarksona a proti tomu jsou jeho názory a vyjádření v Top Gear / Grand Tour slabej odvar. Na dovču ideální počtení...

Upraveno uživatelem M.K.
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, pepyczek napsal:

@Roland Sands

Mně minulý týden přišel Tulák po hvězdách, po 10 letech si to zase rád přečtu :).

Kniha se ke mě dostala od člena rodiny a určitě dostála svému doporučení. Navíc když jsem měl knihu rozečtenou, odvysílala ČT2 dokumnet viz.odkaz a jak to tak vypadá budu muset pořídit i Tuláka po hvězdách...diky za tip;)

https://www.csfd.cz/film/472759-jack-london-americky-dobrodruh/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchám v autě audioknihu Rudý Zeman od Kmenty.
Je to pro silné žaludky. Občas mám tendenci to vypnout, že už toho svinstva bylo dost....
Zatím jsem u 22. kapitoly a dobrý.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně mne bavila nedávno vydaná audiokniha Terror od Dan Simmons o ztracené polární výpravě Johna Franklina (mimochodem na toto téma je i slušný seriál od HBO) a pak starší zpracování postapo Malevil od Roberta Merle.

Řekl bych příjemně mysteriozní...

 

Audiokniha-Terror-Dan-Simmons.jpg

13723698.jpg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...