Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Další díl "Zapomenutých příběhů" do M.Kechlibara. Stejně jako předešlé knihy tohoto autora přečteno na jeden zátah. Tenhle díl s podtitulem "Pověšen za krk, dokud nezemřeš"  je věnován hrdelním procesům ve Velké Británii napříč časem. Zajímavé a poučené.

bmid_zapomenute-pribehy-4-povesen-za-krk-d7f-450105.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 6 hodinami, Irwinek napsal:

Pán má vytříbený vkus 😄

To bych úplně netvrdil :) Spíš jsem doplnil chybějící knihy od jednoho autora. Podle oblíbenýho filmu jsem si kdysi přečetl Letiště, což bylo super, ale tak nějak jsem do podvědomně čekal. Do Hotelu jsem se nechal spíš nastrkat a překvapilo mě, že jsem u toho vydržel. Jsem zvědavej na další. Bohužel tempem mýho čtení to poznám možná až za pár let :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

To bych úplně netvrdil :) Spíš jsem doplnil chybějící knihy od jednoho autora. Podle oblíbenýho filmu jsem si kdysi přečetl Letiště, což bylo super, ale tak nějak jsem do podvědomně čekal. Do Hotelu jsem se nechal spíš nastrkat a překvapilo mě, že jsem u toho vydržel. Jsem zvědavej na další. Bohužel tempem mýho čtení to poznám možná až za pár let :rolleyes:

to se poddá 😄

mám rozečtený : "Tři mušketýři ještě po deseti letech" už od 12 - ti let :-d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 11. 2020 v 7:17, KurtCz napsal:

Další díl "Zapomenutých příběhů" do M.Kechlibara. Stejně jako předešlé knihy tohoto autora přečteno na jeden zátah. Tenhle díl s podtitulem "Pověšen za krk, dokud nezemřeš"  je věnován hrdelním procesům ve Velké Británii napříč časem. Zajímavé a poučené.

bmid_zapomenute-pribehy-4-povesen-za-krk-d7f-450105.png

Ja ho objevil diky Martarovi, prave mi dorazilo neco na poslech:

 

E2909138-02F5-4F88-A2FF-413E5448787B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 11. 2020 v 12:32, Irwinek napsal:

Pán má vytříbený vkus 😄

Já včera : Digitální pevnost od Dana Browna - trošičku jsem odbočil z rozečtené ságy scifi Lovci monster Larryho Correie

Lovci monster jsou super .... v podobě audioknih to povýšil o další level skvělý rétor Jiřík - Jiří Pobuda (tč zotavující se po mrtvici)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

David Morrell:

Bratrstvo růže
Bratrstvo kamene
Svazek noci a mlhy

Akčné a trochu zromantizované thrillery zo sveta špionážnych služieb. Nadväzujú, no každá kniha sa dá čítať aj samostatne. Napísané sú skvele, netuším, ako mi tieto veci z prvej polovice deväťdesiatych rokov mohli ujsť. Obdoba klasických Ludlumových knižiek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku sci-fi - Marko Kloos : Smlouva na život ; Blokáda ; Dezerce ; Evakuace - tady asi není co dodat, klasické dobře čtivé odpočinkové scifi 😄 

a troška k zamyšlení Bernhart Schlink - Předčítač     můj cap of tea to tedy není, ale když už jsem se prokousal Plechovým bubínkem, Nabarveným ptáčetem a Skleněným pokojem, tak by něco chybělo.  Jen bych doporučoval číst v určitém odstupu. Přečetl jsem všechny během necelého roku a občas jsem se v tom chronologicky motal 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...