Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Občas doma čelím jistým náznakům ze strany paní morbové, že dárky, které vybírám, jsou určeny spíš pro mě, než pro ni, tak abych to vyvrátil, koupil jsem jí před časem sérii cestopisů od Ladislava Zibury, páč vím, že je má ráda.

Včera jsem zkušebně dorazil 40 dní pěšky do Jeruzálema a kua ono je to fakt dobrý :)

zibura_40_dni.jpg.7730e8e8633f5ba0a6befe611b61f0a5.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 4. 2021 v 14:26, Dantechno napsal:

Moje domácí knohovnička je asi trochu odlišná od těch titulů tady. Asi jsem holt z toho nevyrostl.. emoji23.png teď čtu serii Orel od Simona Scarrowa.

cf55879887c368d18e90ef7ba119997a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

V 6. 4. 2021 v 13:52, morbo napsal:

Buď v klidu, nejseš tu sám ...

books.thumb.jpg.c0d2822c58016667c637ae40e7d35088.jpg

Moc pěkný knihovny máte, chlapci ... 👍

Já momentálně čtu (ušima) Kotletovo Perunovu krev ... (poté co jsem doposlouchal Kulhánkovo Vládce strachu)

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 16 minutami, Pepino777 napsal:

Ahoj vespolek.

Nez pujdu do knihkupectvi, poptam tady. Zaujal me autor Gary John Bishop. (Dumyslne umeni jak mit vsechno u prdele, Odserte se, atp....) 

Diky.

 

Zbytečné chodit do knihkupectví, tady máš kupř. pr**le za levno plnou prdel. S ostatníma to bude podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Moje domácí knohovnička je asi trochu odlišná od těch titulů tady. Asi jsem holt z toho nevyrostl.. teď čtu serii Orel od Simona Scarrowa.

cf55879887c368d18e90ef7ba119997a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Většinu toho jsem taky přečet, ale na čtečce a musím říct, že ty papírový knížky a zvlášť takhle pohromadě mají něco do sebe... super!

Odesláno z mého SM-P610 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 17 hodinami, ABCDE napsal:

Je to spíš kochání se při dlouhých chvílích, než četba 😎

AD073268-01BB-45E7-832D-7F15091EA180.jpeg

Přesně, stačí to vědomí, že ty knihy máš. Sice je neotevřeš co je rok dlouhej, ale ta jistota, že je kdykoliv otevřít můžeš (ale neuděláš to) prostě stačí :D Znám to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Aktuálně Kolymské povídky, je to spíš set nenavazujících vzpomínek, vykreslující podmínky, a myšlenkové pohnutky, vězňů pracujících v gulagu. Kupodivu těžko sehnatelný, s láskou darovaný kousek 😬

Jinak jsem zachránil sadu prvního vydání svazku Rychlých šípů, tak ty přijdu poté🙃

IMG_20210827_193030_compress50.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...