Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
V 2. 8. 2021 v 22:42, ABCDE napsal:

Je to spíš kochání se při dlouhých chvílích, než četba 😎

AD073268-01BB-45E7-832D-7F15091EA180.jpeg

A Man & His Watch jsem zrovna nedávno dočetl, milý to bylo. Říkal jsem si, že by bylo hezké udělat podobný projekt (ve stylu "hodinky, jejich příběhy + krásný fotky") i třeba u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jestli nekdo podnika, nebo ma na starosti nejaky tym co by potreboval nekam nasmerovat, tak mrknete po Good Strategy/Bad Strategy. Knizka je ok a jeste na realnejch prikladech z historie, takze kdyz clovek za mlada nesnasel dejepis, tak se aspon neco malo dozvi.

Upraveno uživatelem didoodje
Typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@morboZibura má i super komentované promítání, kde předčítá ze svých cestopisů, jako dárek, určitě stojí za zvážení, třeba jako doplněk ke knize 🙃

Dostal jsem darem jako doplněk k Pěšky mezi buddhisty a komunisty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@morbo Tak super, dobře, že se líbilo! Já už někdy loni, tuším v únoru, ale obrázek nemám 😁

Díky za tip, na Vánoce jistě udělá někomu radost 🙃!

Jinak ještě pro knihomoly je docela zajímavý projekt Listování Lukáše Hejlíka, je to vlastně scénické čtení, a i přes karanténu běželi přes Zoom, a s dobrým výběrem knihy, je to i dobrý zprostředkovaný zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako zacali vysielat dakde na VOD Nadaciu, tak som kupil knihy, nakolko som ich nemal precitane. Po tyzdni som asi v polovici 3. knihy a nejak mi unika to prepojenie serialu a knih. Ale hlavne ze namiesto muza, vystupuje v telke cierna zena (Gaal)...

Inac knihy su vazne prepracovane a velmi putavo napisane. Skoda, ze serial je vlastne o niecom uplne inom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně Kolymské povídky, je to spíš set nenavazujících vzpomínek, vykreslující podmínky, a myšlenkové pohnutky, vězňů pracujících v gulagu. Kupodivu těžko sehnatelný, s láskou darovaný kousek
Jinak jsem zachránil sadu prvního vydání svazku Rychlých šípů, tak ty přijdu poté
IMG_20210827_193030_compress50.thumb.jpg.fcec9792199b294945730dfa303430c4.jpg
Fajná knížka. Mám stejně vydání, ale je to už tak 20 let, co jsem to četl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HasňaJsem rád, že tu nejsem sám, s vytříbeným vkusem, na neznámé autory😁

Nemáš nějaký tip, na něco podobného žánru? 🙂

Díky J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jiný žánr, ale i tak díky za tip 😁

Nevadí, ať to čte! 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...