Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
před 1 hodinou, Klotzman napsal:

Mě osobně už Vondruška připadá, že je na literární úrovni Rodokapsů. Chrlí toho strašně moc a kvalita je bídná...

 

No jo, jenže Marky ho má ráda a tak ho holt budu kupovat dál, no a když už je to doma, tak do toho i kouknu, že jo 😄

Konec konců, chci - li o něčem diskutovat, musím o tom něco vědět 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

dnes jsem poslouchal zajímavý rozhovor na idnes.

Kozácký ataman: Putin je psychopat v bunkru, odstranit ho mohou lidé z KGB - iDNES.cz

Pán Kelin tam říkal  něco o své nové knize, vzpomínek jeho otce Nikolaje Kelina, ale nikde nemůžu najít žádné info.

Nemáte nějaký tip kde hledat. Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

O víkendu jsem dolouskal Stiega Larssona - Milénium, 3. díl. Fakt se to dobře četlo, ve druhém a hlavně třetím díle už hodně postav a vedlejších příběhů, ale byl jsem naprosto spokojený.

Nedalo mi to a skoukl jsem pak rovnou i všechny 3 filmy (svenska original of course). Že je to zkrácené, vynechané nějaké postavy, to jsem čekal, ale první díl dobrý. Ale 2. a 3. díl byl tak ohlodaný na kost a točený z rychlíku, že už to snad víc nešlo 😞

Má smysl číst ty pokračování, co už nejsou od Larssona?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že stále doma, tak skoro celej den jen ctu- zivopis Bergra, Pospíšila a pár knížek tvz.literatury faktu, velice poučné čtení.

Teď dočítám Aleše Skrivana-Cestou samurajů. Japonsko před druhou světovou válkou. Vzhledem k událostem téhle doby poučné čtení. Zvlášť k ohledu k "práci" politiku a různých rad a společenství.

IMG_20220414_102513.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 4. 2022 v 21:45, Radik napsal:

Aktuálně jsem otevřel toto. Trochu jsem se obával příliš popisného stylu, ale zbytečně. Celkově opravdu zajímavý.

20220103_195933.jpg.54290f3cfb7a5c5a8d914b3e36ef9c4f.jpg

Žena zrovna s panem Nevrlým respektive o něm píše seminárku. Několikrát se s ním sešla a je to moc příjemny člověk obdařen velkým talentem nejen na psaní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...