Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Arthur C. Clarke - Setkání s Rámou

Podařilo se mi nedávno sehnat tohle legendární sci-fi. A nemělo to chybu - tak inteligentní příběh, tak poučně a přitom krásně popisované všechny přírodní zákony, tak zajímavě popisované prostory (mozek mi u toho hodně pracoval), a skvělé rozuzlení a ukončení v pravý moment.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máte rádi Jiřího Kulhánka (za mě Bůh České literatury), tak doporučuji přečíst tohle. Za mě příjemný vtipný závan Kulhánkoviny 🙂

https://www.databazeknih.cz/knihy/projit-ohnem-445538

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 8. 2022 v 6:28, Zmrzlinar napsal:

Arthur C. Clarke - Setkání s Rámou

Podařilo se mi nedávno sehnat tohle legendární sci-fi. A nemělo to chybu - tak inteligentní příběh, tak poučně a přitom krásně popisované všechny přírodní zákony, tak zajímavě popisované prostory (mozek mi u toho hodně pracoval), a skvělé rozuzlení a ukončení v pravý moment.

V 25. 8. 2022 v 8:42, M.K. napsal:

Však jo, Clarke je moje číslo 1. Třeba Konec dětství se dá číst pořád dokola a pořád husí kůže. Totéž Město a hvězdy.

Clarka taky můžu :)

20220829_212137.jpg.d71b358fcf908cfc3275f215e3d24ed0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nejak toto vlakno chciplo, takze ozivim. Vlastne je to kratka "povidka" od Chucka Palahnika nebo jak sa menuje, no ten co napsal Klub rvacu. Jmeno toho dilka je Streva. Je to i prima navod pro nepoucitelne onanisty. Upozornuju ze cimprlich tomu neprijde na chut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dolouskal Povídky z jedné a druhé kapsy od Čapka. Některé povídky jsou úžasné, vtipné, některé smutné. Bohužel mi přišlo, že pak už se to docela opakovalo a hlavně ty poslední povídky už šla dolů kvalita a chyběly jim nějaké pointy.

Kdyby měl někdo zájem, označil jsem si pár povídek, co rozhodně stojí za přečtení, abyste nečetli vatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyvole ja to zrovna zacal vcera cist. Plus k tomu od nerudy povitky malostranske. A kua ja to poctive prectu vse az do konce. Nerikam ze soucasna literatura je sama sracka, ale tady ty klasiky maji neco do sebe. Teda vic nez neco. A kniha mesice, honore de balzak - otec goriot. Delal sem bordel ve skrini, nalezevse muj stary ctenarsky denik z prumky. A tam to bylo, hodnoceno 10/10, cetl sem to v 17ti a nadseni. Uplne sem si to vybavil a je jasne ze ten epub nekde najdu. Tak chlapci, cteme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já poutník - četl jste to někdo? Doporučil mi to kamarád, jako že fakt hodně dobrý. Tak jsem to zkusil. Jsem kde, na 50. stránce? Chtěl jsem to zahodit hned jak se hlavní hrdina začal vychloubat. Říkám si, dobrý, přistupuj k tomu jako ke Kulhánkovi, nebo k Bondovi. Ale nejde mi to. Tu nadsázku tam od autora necítím. Jako by to myslel vážně. A to nedám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...