Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Ještě ne, nemám kdy! Práce, rodina, sport a psaní vynikajících textů mne bohužel zaměstnávají na 99 procent.

Veškerej volnej čas, kterej zbejvá bohužel směřuji pouze na zkoušení jak zapojit Ubiquiti router, protože mi s tím nechceš pomoc a máš mne málo rád. Vůbec Tě nezajímá jak se cítím a zlehčuješ to. Nevím, čeho se bojíš.....

20221025_073900.jpg

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franz Kafka - Proměna

Prostě skvělé. Útlou knížečku v krásném vydání jsem vzal náhodou v Levných knihách k jinému nákupu. Pročetl to za 2 večery. To je tak zvláštní příběh a přitom se to tak dobře čte. Fakt "povinná četba" a já si ji v knihovničce určitě nechám.

kafka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda já od Kafky kdysi dal asi na sedmkrát v průběhu víc než roku Proces a dost dlouho jsem si říkal, že se možná zařadí na seznam nedočtenejch bez chuti to dokončit, kde je zatím jen Mein Kampf. Možná jsou potřeba pro čtení stejný drogy jako pro napsání, nevím, ale říkal jsem si jak je možný, že je frajer, co napíše takovou sračku známej po celým světě. Perlička byla,že jsem si ho poprvé půjčil v němčině, jestli se mi jako nepodaří oživit a zdokonalit, no tak to kurva ani omylem, no a pak jsem následně zjistil, že ta němčina v tom asi byla nevinně, že se to nedá ani v rodný řeči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 10. 2022 v 10:57, (Miloš) napsal:

Teda já od Kafky kdysi dal asi na sedmkrát v průběhu víc než roku Proces a dost dlouho jsem si říkal, že se možná zařadí na seznam nedočtenejch bez chuti to dokončit, kde je zatím jen Mein Kampf. Možná jsou potřeba pro čtení stejný drogy jako pro napsání, nevím, ale říkal jsem si jak je možný, že je frajer, co napíše takovou sračku známej po celým světě. Perlička byla,že jsem si ho poprvé půjčil v němčině, jestli se mi jako nepodaří oživit a zdokonalit, no tak to kurva ani omylem, no a pak jsem následně zjistil, že ta němčina v tom asi byla nevinně, že se to nedá ani v rodný řeči.

Tak vono s tímhle kulturněmozkovým setupem ".......... zkuste Hádkovi, to jsem se bavil :)" se ti ani nedivím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Aktuálně sjíždím a audio podobě Kmentu, teď jsem asi v polovině Kmotra Mrázka 2... našla by se zde dobrá duše, která by mi poskytla audio Kmotra Mrázka 3 a Svědek na zabití?

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v zásobě toto. Objevil jsem to před pár lety v jednom antikvariátu a prostě jsem to musel mít. Původně to bylo celkem salátový vydání, na opravu jsem u knihařky čekal přes rok a půl (víc než někteří šťastnější na rolády :D), ale povedlo se.  Vydáno 1897... Těším se na to, jen se teď ke čtení zase nejsem schopnej dokopat.

20230121_111253.jpg.744e282317f93e6cddd9a327212fa430.jpg

20230121_111202.jpg.826be27fe74706ac7db1bf6641b61997.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Lynx12 napsal:

Aktuálně sjíždím a audio podobě Kmentu, teď jsem asi v polovině Kmotra Mrázka 2... našla by se zde dobrá duše, která by mi poskytla audio Kmotra Mrázka 3 a Svědek na zabití?

+1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tady vanou ledové větry..., tak se přidám. Před pár dny jsem ve volných knihách objevil publikaci R.E.Byrd - Alone, tedy Sám. jde o přežití antarktické zimy na předsunuté stanici polárníka admirála Byrda v roce 1934. kdysi jsem to četl a docela mi to zaujalo. Tak jsem neváhal a ponořil se do toho znovu. Je to velmi husté.... klobouk dolů...- Prostě Alone, 🤠

 

 

Alone.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, eloga napsal:

Tady vanou ledové větry..., tak se přidám. Před pár dny jsem ve volných knihách objevil publikaci R.E.Byrd - Alone, tedy Sám. jde o přežití antarktické zimy na předsunuté stanici polárníka admirála Byrda v roce 1934. kdysi jsem to četl a docela mi to zaujalo. Tak jsem neváhal a ponořil se do toho znovu. Je to velmi husté.... klobouk dolů...- Prostě Alone, 🤠

 

 

Alone.jpg

Tohle je jedna z mejch nejoblíbenějších knih. Četl jsem už několikrát a určitě ne naposled.

Od Byrda můžu doporučit i S Byrdem na jižní točnu. I když jsem z počátku myslel, že to bude suše popisný, tak to bylo naopak vělmi čtivý a zajímavý.

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...