Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Přátelé, potřebuji osvěžit paměť. Před pár lety jsem četl scifi o takové partě celkem sympatických zabijáků, co brali spravedlnost do svých rukou. Myslím, že to byl český autor a taky část příběhu se odehrávala v Praze. Nakonec z toho byla zajímavá upířina a nadpřirozeným vlastnostmi se to jen hemžilo. Bohužel mi vypadnul název - může někdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, potřebuji osvěžit paměť. Před pár lety jsem četl scifi o takové partě celkem sympatických zabijáků, co brali spravedlnost do svých rukou. Myslím, že to byl český autor a taky část příběhu se odehrávala v Praze. Nakonec z toho byla zajímavá upířina a nadpřirozeným vlastnostmi se to jen hemžilo. Bohužel mi vypadnul název - může někdo poradit?

 

hadal bych, ze mas na mysli Nocni klub 1+2. Autor J. Kulhanek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohladom tejto temy je vyborny 10 dielny dokument kde je rozpitvane naozaj vsetko dopodrobna

 

Resslovka aneb Češi se nevzdávají

Rozhlasový dokument o bitvě sedmi statečných československých parašutistů v chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Praze, Resslově ulici 18.6. 1942.

 

Připravil Miloš Doležal ve spolupráci s archivářem Vojtěchem Šustkem.

Režie Miloš Doležal.

 

V pořadu hovoří Jaroslav Čvančara, Jiří Blažek, Josefína Napravilová, Olga Rožnovská-Čiklová, Anna Veselá, Jaroslav Šuvarský, Věra Vašutová, Radim Palouš, Karel Vrána, Vladimír Justl, Radoslav Gruber, Miroslav Rosík, Miroslav Česák, Václav Hladík, František Jůna, Zlata Fořtová, Miroslava Richterová.

 

Účinkují Jiří Hromada, Stanislav Šárský, Miroslav Hanuš a autoři pořadu.

Natočeno 2008. Premiéra 8. 5. 2008

 

 

dneska mi dorazila knížka HHhH na kterou jsem hodně zvědavý, uvidím jestli potvrdí mé očekávání a chválu co jsem na ní slyšel

 

http://www.lidovky.cz/hhhh-roman-o-heydrichovi-084-/ln_noviny.asp?c=A100306_000081_ln_noviny_sko&klic=235857&mes=100306_0

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska mi dorazila knížka HHhH na kterou jsem hodně zvědavý, uvidím jestli potvrdí mé očekávání a chválu co jsem na ní slyšel

 

http://www.lidovky.cz/hhhh-roman-o-heydrichovi-084-/ln_noviny.asp?c=A100306_000081_ln_noviny_sko&klic=235857&mes=100306_0

 

mně ji donese ježíšek, těším se na ni.... :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem Mengeleho asistentem

Miklos Nyiszli

Posted Image

 

Chlapi,už jste někdo četl tu knížku toho asistenta Dr.Mengeleho??? Teď z hlavy nedám název.......byl z toho úryvek před časem v MF......na jednu stranu bych to rád lousknul,na druhou stranu se toho trochu bojím.......

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Rukovět správného chlapa Dave Barry Tato kniha je věnována vynálezci dálkového ovládání.

(Podíval bych se po jménu toho člověka, ale nechce se mi vstávat z gauče.) Upraveno uživatelem hommer1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uznávám, že jsem úchyl, ale "The marine chronometer, its history and development" od Ruperta Goulda, muže, který znal všechno a hraje ho Jeremy Irons. A před tím Dava Sobel, Longitude, paperback koupený přímo na královské hvězdárně. Obé doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...