Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

František Novotný: Křižník Thor.  Námořnický román z nedaleké a taky hodně neveselé budoucnosti. Píše se rok 2039, USA zkrachovaly, Čína ekonomicky i vojensky drtí západní svět, obsazuje Blízký východ, hlavní zdroje ropy. Do vod Indického oceánu, na trasy čínských tankerů vyplouvá korzárský křižník Thor s posádkou která už nemá co ztratit.

Autor, známý český spisovatel sci-fi a fantasy, námořní jachtař, se proslavil hlavně fantasy cyklem o Valhale. To taky doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem přečetl Paganiniho smlouvu. Těch 500 stránek mi zabralo necelé dva dny (čistého času určitě ne víc jak 6 hodin) a musím říct že to stálo za to. Doporučuju pro toho, kdo to ještě nečetl ;)

tak ještě svědkyně ohně a hypnotizéra a máš to komplet. všechny tři jsou fakt dobrý. těším se na další

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě svědkyně ohně a hypnotizéra a máš to komplet. všechny tři jsou fakt dobrý. těším se na další

Jakmile vrátim Paganiniho smlouvu do knihovny tak se poohlédnu po těchto ;)

edit: tak už jsou rezervovány obě :)

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paganiniho smlouva ok, hypnotizér ok, svědkyni ohně zatím nemám :(, teď čtu atlas mraků, nejdřív knížka potom film, ať se mi to nekurví, a pak svědectví od Kinga, ten je teď pro mě úplně nej, od začátku roku jsem dal To, Pod kopulí  každá po 1000 stránkách a boží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paganiniho smlouva ok, hypnotizér ok, svědkyni ohně zatím nemám :(, teď čtu atlas mraků, nejdřív knížka potom film, ať se mi to nekurví, a pak svědectví od Kinga, ten je teď pro mě úplně nej, od začátku roku jsem dal To, Pod kopulí  každá po 1000 stránkách a boží...

kinga jsem nikdy nečetl ale koupil jsem si pod kopulí a dalas ale ještě jsem se k tomu nedostal. to znám jen z filmu a svědectví neznám. až dočtu dalas s kopulí tak ti napíšu co poradíš dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak jak říká Frantik, jenom já jdu opět proti proudu... :D

Hele klidne muzes, to je v pohode............ale objektivne ty posledni knihy od Kinga proste neprekonaji to, co psal v minulosti. Pod Kupoli ted hltam a je to parada, ale u TO jsem sral strachy a u Svedectvi jsem zive videl, jak chodim po prazdne zemi bez lidi..............jo a Hrbitova zviratek jsem se bal naseho kocoura :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední rok z přečtených:

 

Michal Viewegh - Mafie v Praze (super, pohlcující, ve tři ráno se přemlouváte přestat)

Michal Viewegh - Mráz přichází z hradu (rádoby drsnější zápletka, ale jinak klasický problém druhých dílů, násilné, násilné, násilné, přitažené za vlasy)

Tim Hodgkinson - Jak být líný (klasická populární "psychologie")

Tim Hodgkinson - Líný rodič (Super pohled na výchovu dětí. V podstatě jsme zjistili, že to dělámě vlastně správně, když se s nima nepářeme)

Tim Hodgkinson - Staré dobré časy (Zábavný pokec o tom, že je dobře, když místo dřiny v práci dřeme radši doma na zahradě)

Embéčkem až na konec světa - autora si nepamatuju, velice zábavný a čtivý čestopis

 

Z nedočtených:

 

Alexandr Solženicin - Souostroví Gulag (Úžasně zajímavé téma, ale tu roztahanou formu jsem nedal. Přečteno sto stran. Odsouvám na důchod)

Jack London - Martin Eden (Zase problém s roztahaností. Když na osm stránek popisuje, jak měla hebkou pleť, tak na to nemám. Přečteno padesát stran)

Alan Gurney - Závod o bílý kontinent (právě čtu, vypadá to dobře. Dobývání jižního pólu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

...taky jsem dnes pořídil komiksový vydání Mužů, kteří nenávidí ženy. Vyšlo zhruba před tejdnem. Pro toho, kdo rád Larssona povinnost ;)

 

vyšlo to česky? dej pls pár náhledů. já dostal nedávno můj první komix habibi a je to pecka. krásný kresby. nechápu že se stím někdo maloval

 

best+2011+habibi001.jpg

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SCIFI: jasně, česky... teď už bych prd vyfotil, ale něco málo je na gůglu...

 

https://www.google.cz/search?q=Mu%C5%BEi,+kte%C5%99%C3%AD+nen%C3%A1vid%C3%AD+%C5%BEeny+komiks&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=qyV4UfjyDYfOtQbAyoCgCA&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1264&bih=681

 

edit: je to zatim 1. část; podle toho, kde tenhle díl komiksu končí tipuju, že budou dvě...

Upraveno uživatelem Locque
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...