Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Asi už jsem našel oblíbeného spisovatele. 😂

A to jsem ještě tři knihy vypůjčil a už nevím komu. 🤔

Kluci četl někdo knihu: Zatím dobrý, od Jan Novák?

Mám to doma a ne a ne se k tomu dokopat.

IMG_20201213_110717_5718.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Irwinek napsal:

Jaké byly ty předchozí díly? K tomuhle číňanovi jsem se zatím nedsotal, ale pokukuju po něm 😄

Nechci přehánět, ale je to úplně skvělý 🙂 Místy dost technický sci-fi, za který by se nemusel stydět A.C. Clarke, ale i dost politika, sociální rozměr a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem se prokousal ježurou

Kotleta & Sněgoňová - Legie - Operace Thummel, Amanda - superčtivá klasika, ještě si musím sehnat starší díla od Sněgoňové 😄

James S.A.Corey - Tiamatin hněv - trošičku mi nevyhovuje popis z pohledu jednotlivých osob, vždy se déle rozkoukávám , ale jinak čitelné

Liou Cch´-sin - Problém tří těles - tady doporučené a opravdu čitelné

no a perličkou z manželčinýho ježury je : E. Boček - Aristokratka u královského dvora - tady jsem se tedy místy zalykal smíchy 😄

                                              

                                 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2020 v 23:34, Zmizík napsal:

Docet sem Kralovstvi od Jo Nesbo a zatim asi to nejlepsi, co sem vod nej kdy cet.

To mě celkem zajímá, poslední kusy HH nebyly nic extra, tak si rád spravím chuť. Btw. z hlediska porovnání, Syna a Lovce hlav jsi četl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2020 v 11:42, mlsoun1 napsal:

Narazil jsem na Jana Bauera.Mám rád historii faktu,ale pro odlechčení i historické romány.Čte se dobře a momentálně mám rozečtenou sérii Rychtář Jakub Protiva a mnich Blasius.Dost dobrý,mohu doporučit

Také mám rád Jana Bauera, ale zdá se mi lepší Juraj Červeňák a jeho série Kapitán Stein a notár Barbarič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, warann napsal:

To mě celkem zajímá, poslední kusy HH nebyly nic extra, tak si rád spravím chuť. Btw. z hlediska porovnání, Syna a Lovce hlav jsi četl?

Čet ale tak ňák to mnou prošlo bez následků... Tady HH vůbec nevystupuje.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, wizard-ov napsal:

Ježíšek mi donesl Žižku od Čorneje...je to 850 stránkové hovado, ale zatím musím říci, že je to opravdu lahůdka.

20210113_165417.jpg

Je to perfektní souhrn. Jen je to megatezky na čtení, je to spis učebnice 🙂 Louskal jsem to asi dva měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to čte fajn (mám za sebou tak pětinu), eštěže Čornej nepatří k hisorikům, co mají dojem, že psát jen o ždibec živěji než stylem Zákoníku práce je prohřešek proti řemeslu či co.

Škoda, že se už nejspíš nikdo s jistotou nedozví, kdo mu svojí přímluvou zachránil kejhák :)

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...