Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Taky už mi to přijde přitažený za vlasy, Harryho mám rád, ale Nesbo už neví coby

 

Jinak bych chlapci potřeboval doporučit nějakou dobrou autobiografii, hlavně aby byla čtivá (např. něco jako Jobs, Open o Agassim, docela se mi líbila i o Muskovi). Dlouho už jsem žádnou nečet a docela bych zase nějakou přelouskal.

Tohle se mi libilo v originale:

 

a7ffdc91c6d2af0d7b59ec2f7bf5bfe7.jpg

 

346b0d4aa21b2ce275f742ed920e51a1.jpg

 

V cestine sem cetl Ja jsem Zlatan Ibrahimovic, dost jsme se u toho nasmal, hlavne kdyz popisuje kulturni rozdily Bosna vs. Svedsko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pricitam Tve vypadky pameti prepracovani a unave z toho,jak hodne ctes .Je to asi 2 mesice zpet ,co jsi se mi poskleboval,ze jsem jediny ucastnik srazu u Patricka,co nema zadne hodinky na ruce.    :)   Myslel bych si,ze Ti ma tvar ,jemna ,cista ,ktera nechala skanout slzu po lici a pokorne sklonila pred Tvou jedovatou slinou zustane dele v pameti.  

Ale nezazlivam Ti to prehlizeni,takovy je uz dnesni svet.   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo mate radi military SCI-FI a líbily se Vám filmy jako "Aliens", doporučuju našeho autora Roberta Fabiána (https://cs.wikipedia.org/wiki/Robert_Fabian) a jeho dílo "Mariňáci" :-)))) Velmi dobře se to čte! 

 

Teda všechny jeho knihy jsou velmi povedené, ale doporučuji začít Mariňáky - aby si člověk dokázal udělat představu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo mate radi military SCI-FI a líbily se Vám filmy jako "Aliens", doporučuju našeho autora Roberta Fabiána (https://cs.wikipedia.org/wiki/Robert_Fabian) a jeho dílo "Mariňáci" :-)))) Velmi dobře se to čte! 

 

Teda všechny jeho knihy jsou velmi povedené, ale doporučuji začít Mariňáky - aby si člověk dokázal udělat představu.

 

Dik za tip! Marinaci jsou narez :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smrt je mým řemeslem - Robert Merle

Tento světoznámý román je sugestivní zpovědí Rudolfa Langa (ve skutečnosti Rudolfa Hoesse) ............ 

https://www.cbdb.cz/kniha-4534-smrt-je-mym-remeslem-la-mort-est-mon-metier

Velice dobře se to čte. Je to sice chmurné :death: , ale stojí to za to. 

Upraveno uživatelem Hardslimer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už mi to přijde přitažený za vlasy, Harryho mám rád, ale Nesbo už neví coby

 

Jinak bych chlapci potřeboval doporučit nějakou dobrou autobiografii, hlavně aby byla čtivá (např. něco jako Jobs, Open o Agassim, docela se mi líbila i o Muskovi). Dlouho už jsem žádnou nečet a docela bych zase nějakou přelouskal.

Už je to dlouho a autobiografie moc nečtu tak nemám srovnání, ale dobře se mi četlo Bear Grylls - Mud, sweat and tears.

 

Sent from my STV100-1 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...