Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Dovolím si pozvánku pro ty, kdo chtějí udělat radost svým dětem, vnoučátkům, sobě, manželkám, milenkám. 

Třeba pod stromeček. :) 

Pohádky nové, neopsané, převážně zasazené svým dějem do reálných míst v České zemi.

Pozvánka na autogramiádu knihy pohádek do Prahy.

Místo konání -  Etrafika, Blanická 3, Praha 2

27.11.2017 od 12.00 do 17.00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučte mi prosím nějaké oddechové čtení..

Dočetl jsem J. Kulhánka, D. Browna, R. Fabiána, Š. Kopřivu, L. Correiu, M. Moudrého, M. Žambocha, O. Neffa, E. E. Knighta a už i nedávno tady doporučovanou Jak jsem vyhrál válku od Ryana, která mě bavila..

Čtení mám jako relax, tak prosím spíše nějaké lehčí kousky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem neviděl film Bladerunner, nikdy jsem nečetl nic od P.K.Dicka, dnes jsem si v autě poslechl celou audioknihu Bladerunner a celou dobu jsem si říkal ciwe ten chlap musel být magor nebo jel těžce v LSD, toto nemohl napsat normální člověk... přijel jsem domů, koukám na jeho životopis a ejhle, diagnosa schizofrenie...

Raději se nebudu pouštět do jeho knihy The man in the high castle, viděl jsem seriál dle této knihy a ten je můj oblíbený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravě čtu Johna Hunta: Výstup na Everest.

 

Poutavá knížka o první úspěšné expedici na Everest. 

 

Hunt v ní detailne popisuje přípravu, výber členů expedice a cestu na nejvyšší místo na světě.

Jako zajímavost je v ní zmínka o Emilovi Zátopkovi, který byl také v širší nominaci na výstup, ale Hunt 

chtěl, aby to byla výprava Britská ( včetně zámořských území  ), proto se mohl do expedice

zařadit všem později známý Novozélanďan. Jsou v ní také mnohokráte zmíněné dvě predešlé švýcarské expedice.

 

Až to dočtu, tak  vrhnou na James Ramsey Ulmann - Muž z Eversetu, což je kniha o Tenzingovi

 

Pro majitele Expolorerů povinná školní četba. Doporučuji !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muž s Everestu je taky krásná kniha a k týhle dvojce můžu doporučit i knihu Himalájští tygři.

 

 

Pravě čtu Johna Hunta: Výstup na Everest.

 

Poutavá knížka o první úspěšné expedici na Everest. 

 

Hunt v ní detailne popisuje přípravu, výber členů expedice a cestu na nejvyšší místo na světě.

Jako zajímavost je v ní zmínka o Emilovi Zátopkovi, který byl také v širší nominaci na výstup, ale Hunt 

chtěl, aby to byla výprava Britská ( včetně zámořských území  ), proto se mohl do expedice

zařadit všem později známý Novozélanďan. Jsou v ní také mnohokráte zmíněné dvě predešlé švýcarské expedice.

 

Až to dočtu, tak  vrhnou na James Ramsey Ulmann - Muž z Eversetu, což je kniha o Tenzingovi

 

Pro majitele Expolorerů povinná školní četba. Doporučuji !

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučte mi prosím nějaké oddechové čtení..

Dočetl jsem J. Kulhánka, D. Browna, R. Fabiána, Š. Kopřivu, L. Correiu, M. Moudrého, M. Žambocha, O. Neffa, E. E. Knighta a už i nedávno tady doporučovanou Jak jsem vyhrál válku od Ryana, která mě bavila..

Čtení mám jako relax, tak prosím spíše nějaké lehčí kousky..

Zkus Neila Gaimana.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...