Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Ja precetl obe pokracovani, a nejak zvlast spatny mi to nepripadalo. Ten pribeh uz je podle meho nazoru vydojenej az na kost, ale styl Larssonova psani, myslim, trefil dost dobre.

 

Ach jo, podruhý jsem se nechal nachytat a rozečetl od Lagercrantze pokračování Milenia (to druhý), já nevím jestli je to fakt tak špatný nebo je to překladem, ale pro mě utrpení... Varuju ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Stačí první 3, pak to jde dolu. Jako Harry Hole - tam prvních 5 a pak uz o ničem.

Ten Lazar taky, jo? V tom případě mně tady dlužíte tři kila. Anebo ne - dluží mně je Bert, von je tady za to odpovědnej.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dovolené jsem po prvních třech dnech lehl s rýmičkou z klimatizace a asi za 2 dny intenzivního ležení jsem přečetl 13 knížek. Bylo to fajn :) Kromě nějakých sbírek povídek mě neznámých sci-fi a fantasy autorů jsem přečetl skoro celou ságu Kroniky Amberu, nebylo to zlé. Ale hlavně Solaris od Stanislawa Lema. To byl hodně nevšední zážitek. Film jsem neviděl ale knihu jsem přečetl jedním dechem, kdyby měl někdo zájem tak jí pošlu dál.

 

Právě teď mám na nočním stolku Andrzej Pilipiuk - Conan Destilátor

 

Stále víc se utužuji v přesvedčení, že Poláci mají na psaní fantasy a sci-fi nějaký speciální talent protože to je taky pecka, stejně jako zbytek série o Jakubu Vandrovcovi.

Upraveno uživatelem Drooz3R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jedeš na polský vlně, tak dej od Lema Kyberiádu (Kyberiáda: bajky kybernetického věku) :).

 

Obecně bych řekl, že Poláci a Rusové píšou jinak než zbytek světa a vždycky je to hodně netradiční zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...