Jump to content

Recommended Posts

Posted

Myslím, že náš prezident už navštívil vícero výrobců. Trpí asi podobnou chorobou, jako my všichni na tomto fóru, což je hezké. Občas se mu i poštěstí a nějáký ten kousek na památku dostane. U Lange dostal hodinářské kukátko, jelikož hodinky v těchto cenových relacích, co mají, asi jen tak na počkání nedávají"

Posted
Ani bych se nedivil, kdyby Vašek něl zde svůj nick B)

 

Že by Diskutér?

  • 1 month later...
Posted
Slovensky prezident I. Gaspar ovic nosi Omega Seamaster Chrono Ti+Au - nieco taketo

 

 

Ehm, bez urazky, ale...

Ty jsou faaakt seredny. Jak mam omegu docela rad, tak tohle jsou cisticsky hodinky nejtezsiho kalibru!

Posted
Ehm, bez urazky, ale...

Ty jsou faaakt seredny. Jak mam omegu docela rad, tak tohle jsou cisticsky hodinky nejtezsiho kalibru!

mozno preto ich uz Omega nevyraba :thumbsup_anim:

  • 6 years later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...