Přejít na obsah

Jaký řemen na Seiko SARB035


Doporučené příspěvky

Ahoj,

zkoušel jsem vymyslet jaký řemen na SARB035 ale nic jsem nevymyslel a nechce se mi kupovat "na slepo". Momentálně je mám je na tahu

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/79298-seiko-sarb035/&do=findComment&comment=1320696

 

a zkoušel jsem je přehodit na černého aligátora z jiných hodinek. Asi by se to dalo nosit, ale nějak to není ono.


post-17216-0-38058900-1421019868_thumb.jpgpost-17216-0-41334900-1421019890_thumb.jpg

 

Co byste k nim doporučili? Nebráním se ani černé ani hnědé, klidně i exotika/kůň/vintage....

Díky za vaše návrhy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok...v zásadě mi šlo je o to, že pásek (pas i hodinky) se doporučuje sladit s botama.

Mi to na tom černém aligátorovi nepřipadá špatné, ale být tebou pro rozšíření možnosti kombinace bych vybíral něco hnědého. Tan bude možná až příliš výrazný. Nebo možná nějaký odstín mezi

Tak designově čisté hodinky jako SARB035 snesou bych řekl dost.

Já mám rád vintage řemeny, lidi co se o hodinky moc nezajímají, si takových řemenů taky většinou všímají, protože to je něco jiného než se obvykle prodává v obchodech.

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoveče zkoušel jsem na ně už kde co, ale jinak než na tahu mi připadají poloviční (velikostí i vzhledem), takže má rada je, vykašlat se na řemen.

 

Jinak docela mě příjemně překvapily na koňském natu;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám tuhle verzi v černé (Sarb033) a taky jsem dlouho laboroval a nakonec jsem skončil u šedostříbřitého ještěra a jsem velmi spokojen. Mohu zapomenout na sladění s opaskem a botama, takže etiketu s oblekem nedodržím, ale moc mi to nevadí. Oblek na sebe vezmu tak jednou do roka a ta ještěrka vypadá tak elegantně a nenásilně, že barva bot a opasku je skoro jedno. Jinak jsou většinu času na tahu.

Ale ve Tvém případě je to tak, jak píší kluci nade mnou. Pokud plánuješ kůži na společenské akce k obleku, tak určitě černá bez kontrastního prošití, jestli hladká nebo vzorovaná, je na Tvém uvážení. Pokud ke casual oblečení na běžné nošení, určitě bych se přiklonil vzhledem k lehce krémové barvě cifru k tmavě hnědému krokodýlu se světlým prošitím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...