Přejít na obsah

Handcrafted by ZRNO


zrno

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 5 týdnech...

Ač jsem obecně velký příznivec řemenů (doma jich mám k padesáti) tak Turn-O-Graphy jsem nosil jen na oceli. Nic mi k nesedělo. A protože mi to hlodalo, vymysleli jsme s Otou tuhle šedočernou pštrosí nohu. Jako vždy skvělá práce, dík moc. Jinak kdo zvažujete od Oty boty, tak neváhejte. Už je mám skoro dva měsíce, za tu dobu se dokonale rozšláply a sedly na nohu, přitom zvenku drží perfektně tvar. A poprvé v životě se mi stalo, že mi úplně cizí člověk pochválil boty a ptal se odkud je mám. Dokonce dvakrát! 

 

post-18334-0-72213700-1573828057_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač jsem obecně velký příznivec řemenů (doma jich mám k padesáti) tak Turn-O-Graphy jsem nosil jen na oceli. Nic mi k nesedělo. A protože mi to hlodalo, vymysleli jsme s Otou tuhle šedočernou pštrosí nohu. Jako vždy skvělá práce, dík moc. Jinak kdo zvažujete od Oty boty, tak neváhejte. Už je mám skoro dva měsíce, za tu dobu se dokonale rozšláply a sedly na nohu, přitom zvenku drží perfektně tvar. A poprvé v životě se mi stalo, že mi úplně cizí člověk pochválil boty a ptal se odkud je mám. Dokonce dvakrát! 

 

Krása, neuvažoval jsi nad červeným prošitím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...