viktor čistič Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Trochu jsem dneska projížděl slevy na int. obchodech:
Mike. Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Ja nevim, ale Secco bych si asi nikdy nekoupil.
hciq Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 trochu brutus, to už je lepčí experimentovat s čongama
Mike. Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Já bych si nekoupil ani jedny. Nechtel jsem to napsat tak primo.
cali Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 ak by som si musel vybrat tak asi ten seiko chronograf kvalitou budu asi najdalej a cena prijemna timexy asi tiez nebudu na zahodenie ale na moj vkus maju moc cudlikov
viktor čistič Posted July 15, 2007 Author Report Posted July 15, 2007 Já bych si nekoupil ani jedny. A vo tom to je... Kdyby se líbily všem stejné hodinky, tak by stačily jedny na světě. Vybíral jsem podle designu, nikoliv značky. Ale podle ohlasů budu mít nejspíš nějaký zvrácený vkus.
koblih69 Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 A vo tom to je... Kdyby se líbily všem stejné hodinky, tak by stačily jedny na světě. Vybíral jsem podle designu, nikoliv značky. Ale podle ohlasů budu mít nejspíš nějaký zvrácený vkus. Klid Secco bych si taky nekoupil. Až jsem narazil na jedny na Aukru za 150,- je to nerez s Miyotou asi stejný strojek jako u těch vlevo nahoře. Sice jsem je ukládat mezi všechny ty nechaniky trochu nedůvěřivě, ale nakonec jsem si je oblíbil. Původní záměr mít je jen na práci a motorku se postupně rozplynul... Jdou přesně, vypadají dobře, svítí až do rána a jediný co mě sere je ten nápis Secco, ale zase za 150,-.....
X-Bob Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 Ty Casio Oceanus vypadají pěkně. Jaká tak byla jejich cena?
Mike. Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 Ty Casio Oceanus vypadají pěkně. Jaká tak byla jejich cena? Ne, ze by me to nejak zajimalo, ale podle obrazku jsem ti je nasel. http://hodinky.inshop.cz/inshop/casio/ocea...-oc-100-1a.html
X-Bob Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 Ne, ze by me to nejak zajimalo, ale podle obrazku jsem ti je nasel. http://hodinky.inshop.cz/inshop/casio/ocea...-oc-100-1a.html Díky Mám v práci takový blázinec, že ani nestíhlám si něco "pogooglovat"....
Mike. Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 Díky Mám v práci takový blázinec, že ani nestíhlám si něco "pogooglovat".... Neni zac.
B.F.G. Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 JJ vypadají třebaz i pěkně, jenže pak je vezmeš do ruky a ...
Honzajs Posted October 17, 2007 Report Posted October 17, 2007 Nemám až tak velké předsudky proti QUARTZ a tak ty SEIKO... ty by šly
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now