Jump to content

Recommended Posts

Posted

ak by som si musel vybrat tak asi ten seiko chronograf kvalitou budu asi najdalej a cena prijemna timexy asi tiez nebudu na zahodenie ale na moj vkus maju moc cudlikov

Posted
Já bych si nekoupil ani jedny. :)

 

A vo tom to je... ;)

Kdyby se líbily všem stejné hodinky, tak by stačily jedny na světě.

Vybíral jsem podle designu, nikoliv značky. Ale podle ohlasů budu mít nejspíš nějaký zvrácený vkus. :wacko:

Posted
A vo tom to je... ;)

Kdyby se líbily všem stejné hodinky, tak by stačily jedny na světě.

Vybíral jsem podle designu, nikoliv značky. Ale podle ohlasů budu mít nejspíš nějaký zvrácený vkus. :wacko:

 

Klid Secco bych si taky nekoupil. Až jsem narazil na jedny na Aukru za 150,- je to nerez s Miyotou asi stejný strojek jako u těch vlevo nahoře. Sice jsem je ukládat mezi všechny ty nechaniky trochu nedůvěřivě, ale nakonec jsem si je oblíbil. Původní záměr mít je jen na práci a motorku se postupně rozplynul... Jdou přesně, vypadají dobře, svítí až do rána a jediný co mě sere je ten nápis Secco, ale zase za 150,-.....

Posted

Ty Casio Oceanus vypadají pěkně. Jaká tak byla jejich cena?

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...