Přejít na obsah

Tak jsem se po dlouhý době rochnil na ebay


hciq

Doporučené příspěvky

Taky hezký

post-1632-1184532027.jpg

novej Vostok ná docela fajnovej design ciferáků u těch svejch modelů (převážně), jen mě sere ta přežívající postbolševická obrázková mánie. Co tam má dělat ten "věrtaljot" Zase na druhou stranu by to nebyly ruský hodinky. Ale když potapěče z Ruska tak jedině SCUBA AMFIBIA !!!!

post-817-1184534046.jpg

Upraveno uživatelem hciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No a aby to bylo komplet nemůžu vynechat ty jejich úžasný vobludy

 

Některý z členů fóra je má, dokonce s takovou krycí mříží (jako dekl od kanálu - majitel promine).

Myslím, že je nenosí, prý mají okolo 1/4 kila. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novej Vostok ná docela fajnovej design ciferáků u těch svejch modelů (převážně), jen mě sere ta přežívající postbolševická obrázková mánie. Co tam má dělat ten "věrtaljot" Zase na druhou stranu by to nebyly ruský hodinky. Ale když potapěče z Ruska tak jedině SCUBA AMFIBIA !!!!

Tak zase po dlouhé době nějaké hodinky co mne svým designem chytly za srdíčko. Ty SCUBA AMFIBIA jsou překrásný. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Tak zase po dlouhé době nějaké hodinky co mne svým designem chytly za srdíčko. Ty SCUBA AMFIBIA jsou překrásný. :thumbsup_anim:

 

Já se na ně chystám, momentálně nemám žádné ruské hodinky. :crybaby: Což je potřeba samozřejmě napravit. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na ně chystám, momentálně nemám žádné ruské hodinky. :crybaby: Což je potřeba samozřejmě napravit. :smile_anim:

dobrá volba Kamile, rozhodoval jsem se mezi těma ukecancema a těmahle Ivanama. Na živo jsem je však ještě neviděl. Jelikož jsem závěr aukce na ty první zaspal a jistota nebyla jistotou, tak zvažuju tady tyto. Cena je totiž velmi příznivá. Když najdeš někoho, kdo nabízí PayPal platby a ceny budou příjemné dej vědět (ne ebay, tam jsou docela drahý ..kupodivu). Ty vod molnia.ru mají jen aktivovanej MoneyBooker.

 

edit: nebo co hromadnou nákupku :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem hciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...