sauce Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 Žádali jste někdy o zaslání COSC certifikátu od Omegy? Poslal jsem před čtyřmi dny na aftersales@omega.ch žádost o zaslání certifikátu spolu s naskenovanou záruční kartičkou a zatím od nich není žádná odezva...
sauce Posted July 16, 2007 Author Report Posted July 16, 2007 To tady opravdu není nikdo, kdo zkoušel od Omegy získat COSC certifikát???
typograf Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 V současné době všichni zkouší vodotěsnost svých miláčků v mořských vlnách - pravděpodobně.....
klobadysek Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 To tady opravdu není nikdo, kdo zkoušel od Omegy získat COSC certifikát??? Ty jsi ke svym hodinkam nedostal? znovuvystaveni karticek trva i nekolik mesicu....
frelichl Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 Ty jsi ke svym hodinkam nedostal? znovuvystaveni karticek trva i nekolik mesicu.... Já myslím, že sauce chce papír a ne kartičku. Asi jde o něco podobného jako tady: http://www.rolexreferencepage.com/omegacosc/omegacosc.html
Frantik Posted July 17, 2007 Report Posted July 17, 2007 Ono jim to skutecne chvilku trva. Me odpovedeli asi po 14 dnech.
sauce Posted July 17, 2007 Author Report Posted July 17, 2007 OK, díky za info! Uklidnili jste mě, teď se mi bude čekat mnohem radostněji
sauce Posted July 17, 2007 Author Report Posted July 17, 2007 Já myslím, že sauce chce papír a ne kartičku. Asi jde o něco podobného jako tady: http://www.rolexreferencepage.com/omegacosc/omegacosc.html Přesně tak
Messiah Posted July 31, 2007 Report Posted July 31, 2007 tak právě jsem taky zažádal o ten certifikát tak jsem zvědavej kdy přijde
Bianchi Posted July 31, 2007 Report Posted July 31, 2007 Ke chronometru se nedává automaticky ? ke svému, ale od jiné značky jsem ho měl v krabičce spolu s plastovou kartičkou, na které je uvedeno výrobní číslo.
Messiah Posted July 31, 2007 Report Posted July 31, 2007 (edited) Ke chronometru se nedává automaticky ? ke svému, ale od jiné značky jsem ho měl v krabičce spolu s plastovou kartičkou, na které je uvedeno výrobní číslo. U omegy ti daji certifikát v podobě takove jakoby plastove karty kde je jen číslo hodinek a strojku? Ale takovy ten jak jsou na něm údaje o měření a naměřených odchylkách v ruzných teplotach a polohach ten je na vyžádání Edited July 31, 2007 by Messiah
Bianchi Posted July 31, 2007 Report Posted July 31, 2007 U omegy ti daji certifikát v podobě takove jakoby plastove karty kde je jen číslo hodinek a strojku? Ale takovy ten jak jsou na něm údaje o měření a naměřených odchylkách v ruzných teplotach a polohach ten je na vyžádání Tak to máš pravdu, mám jen kartu, takový jako posílám pro ilustraci na obrázku nemám.
Porotrico Posted July 31, 2007 Report Posted July 31, 2007 U omegy ti daji certifikát v podobě takove jakoby plastove karty kde je jen číslo hodinek a strojku? Ale takovy ten jak jsou na něm údaje o měření a naměřených odchylkách v ruzných teplotach a polohach ten je na vyžádání Jak jsi o ten certifikát žádal? Poslal jsi mailem na nějakou adresu kopii (fotku) těch červených kartiček? Odpověděli ti, že ti ten certifikát pošlou? Já totiž před několika dny o certifikát žádal s fotokopií kartiček a poslal jsem to na adresu AfterSales@omega.ch, tak chci vědět, jestli jsem to udělal správně. Díky
Messiah Posted July 31, 2007 Report Posted July 31, 2007 Jak jsi o ten certifikát žádal? Poslal jsi mailem na nějakou adresu kopii (fotku) těch červených kartiček? Odpověděli ti, že ti ten certifikát pošlou? Já totiž před několika dny o certifikát žádal s fotokopií kartiček a poslal jsem to na adresu AfterSales@omega.ch, tak chci vědět, jestli jsem to udělal správně. Díky hehe udělal jsem to stejně jestli správně to nevím )) Uvidíme ale ten certifikát vypadá vážně hezky
Porotrico Posted July 31, 2007 Report Posted July 31, 2007 hehe udělal jsem to stejně jestli správně to nevím )) Uvidíme ale ten certifikát vypadá vážně hezky No, hlavně se dá podle tohoto certifikátu zjistit, v jaké poloze se může čas "upravovat", aby hodinky šly co nejlépe. Například když se předcházejí, tak stačí zjistit, v jaké poloze se zpožďují (pokud vůbec) anebo se zrychlují nejméně...
Jeremy Posted August 6, 2007 Report Posted August 6, 2007 Tak co, uz to nekomu dorazilo? Ja jsem si o to posilal minuly tyden, tak jsem zvedavy..
sauce Posted August 6, 2007 Author Report Posted August 6, 2007 (edited) Tak certifikát už mi přišel, funguje to! Trvalo to cca dva týdny. Edited August 6, 2007 by sauce
Porotrico Posted August 8, 2007 Report Posted August 8, 2007 Tak certifikát už mi přišel, funguje to! Trvalo to cca dva týdny. A jak sis o něj zažádal? Mailem s přílohou (fotky s kartičkami)? Přišla ti nějaká automatická odpověď? Anebo jsi o to žádal nějak jinak? Díky
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now