Přejít na obsah

Sundáváte si hodinky před spaním?


JII.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Keďže spávam s rukou krížom cez tvár, tak si ich vždy dávam dole, pretože kto nezažil v nádhernom sne z ničoho nič dostať vlastnými Aviatormi po papuli, ten nevie, čo je bolesť a šok...

 

 

Edit: gramatika...

Upraveno uživatelem Gryll16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam vrtic v loznici, a rano by jsem zenu budil kdyby jsem si vybiral hodinky (proto nemam na noc a na den), rad vidim kolik je hodin i v noci, i kdyz mame svitici budik koukam radsi na hodinky. Mido pro absenci sviticich indexu casto matou tak se musim kouknout na ten budik ale i tak je nesundavam. Nekdy mne boli vecer cele telo a tak si sundam hodinky i snubak, ale to je par dni v roce. Na sex mi hodinky nevadi a manzelku jsem hodinkama zatim netrefil rukou uz jo.

 

edit - samozrejmne neumyslne takhle to vypadalo ze ji mlatim uplne normalne

Upraveno uživatelem tyfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to já taky.Ovšem pokud se pohybuji mimo domov tak hodinky sundávám jenom při mytí rukou.Doma je pokládám vždy stejně,i když na stolku mám budík s luminiscencí,kterou před spaním nasvěcuji,aby pěkně svítil.Pravda ovšem je že co jsem nedávno u kubsona koupil Trasery tak to nasvicování vynechávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Na noc sundávám, nikdy s hodinkama nespím a ani nedělám nic jinýho. Občas jsem hodinky sundával dokonce i dřív. Například v hospodě nebo na báru (abych notně zesláblej utáhnul půlitr levou rukou, protože pravou jsem se držel panáka abych neupad)... a následně jsem je tam nechal. Naštěstí s nákupem dražších kousků tento zlozvyk přestal a já poctivě donesu hodinky až domů. Nicméně ráno je občas hledám. Asi nejkurióznější místo, kde jsem je po takové vydařené spářce našel, byla hruška máslovka - čtvrtá větev cca 4 metry nad zemí. Důsledek hádky s kamarádem, kterej tvrdil, že jeho "škaredky" jsou chutnější... Ovšem hodinky byly pečlivě připnutý na větvi tloušťky mé paže, starostlivě podložené tričkem. Možná taky proto jsem se ráno probudil podřenej jako prase a do pasu nahatej...

 

Posted Image

Upraveno uživatelem jumpmans
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...